OYUN

Arizona Sunshine Vertigo Arcades ile Konum Tabanlı VR Oyunu Oluyor

Games’in oyunu olan   deneyimlemek için artık odanızın içinde takılıp kalmayacaksınız.

Dutch studio bu hafta, hem kendisi hem de diğer stüdyolar tarafından geliştirilen içerikle, dünyadaki donanımları ve de yazılımları dünyaya yaymayı amaçlayan ’in yeni bir kolunu duyurdu.

Konum Tabanlı VR Oyunu

Bu amaçla Vertigo , geliştiricilere oyunlara yeni izleme sistemleri ve işlevleri gibi Arcade özgü özellikleri kolayca entegre edebilecek araçlar sunan, adlı bir içerik duyurdu. Stüdyonun kendi çalışmalarının dışında, Space Pirate Trainer ve Island 359 gibi oyunlar içinde anlaşmalar yaptı. Araçlar bir kez entegre edildikten sonra geliştiriciler, uygulamalarını HTC’nin Viveport Arcade gibi diğer servisleri kullanarak başlatabilecekler.

Vertigo Arcades şuan 40 ülkede 300 alanda çalışıyor.

Yere dayalı sahnesi, uzun zamandır gelişen VR endüstrisinin en umut verici alanlarından biri olarak görülüyor. HTC ayrıca, 2016 yılında piyasaya sürülen ve işin 100 milyon dolar değerinde olacağı tahmin edilen, Viveport Arcade bölümünün yer aldığı, konum tabanlı VR için de bir itici güç sağlıyor. Vertigo Arcades’in çabaları şuan için sadece bir oyuna odaklanmış durumda: Arizona Sunshine.

Yukarıdaki fragmanda gördüğünüz gibi, Vertigo popüler zombi shooter’ını Arizona Sunshine: LB VR Edition’a dönüştürüyor. Oyunu evde kullanacağımız sınırlamalarının ötesine taşıyarak, , haptik kıyaferler ve silah şeklindeki kontrolörleri kullanarak en fazla dört oyuncuyla görevler yapabilirsiniz. Vertigo ayrıca, Vertigo Arcades‘e yeni bir Arizona Sunshine oyunu getirmek için Nomadic ile birlikte çalışıyor.

Arizona Sunshine, bugüne kadar VR’nin en başarılı oyunlarından biri olarak kabul edildi. 2016 yılında PC VR lansmanı sırasında 1,4 milyon dolar satış gerçekleştirdi ve , Windows VR ve DLC misyonlarını ve daha fazlasını desteklemeye devam etti.

  CES 2018: HTC, Yeni inanılmaz VR Teknolojisi Demosu ile Dudakları Uçuklattı

Vertigo, önümüzdeki ay Köln, Almanya’daki Gamescom’da oyunu gösterecek

Tag: Konum Tabanlı VR Oyunu

Benzer İçerikler

Dragon Ball Z VR, Pokemon GO Ve Daha Fazlasının Tanıtım Videoları Yayınlandı

World of Warcraft VR Fan Videosu Yayınlandı

SportsBar VR Yeni Güncelleme İle Çapraz Platformda Oynanabilecek

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir