OYUN

Justice League VR, Aralık’ta Rift, Vive ve PSVR İçin Çıkıyor

Justice League VR’de Batman olmanın bir başka yolu bu Aralık ayında gelmişti, şimdi onun bazı arkadaşları da VR ortamına geliyor.

Bu yılın başlarında, ’un süper kahramanları, Justice League VR deneyimini yayınlayacağını bildirmiştik.  bu deneyim ile ilgili küçük bir örnek yayınladı.

Justice League VR, DC’nin süper kahraman ekibinden belirli bir üyesini kontrol edebileceğiniz, beş mini oyun içeriyor. Batmobile’i Batman olarak kullanabilir, düşmanları Wonder Women olarak savunabilir, Aquaman olarak okyanusları keşfedebilir, Flash olarak bir bombayı durdurabilir ve robotları Cyborg olarak imha edebilirsiniz.

Bu oyunların hepsini bulabileceğiniz ve deneyebileceğiniz bir demo deneyimi yayınlandı, şuan IOS ve Android‘de ücretsiz olarak Google için mevcut. şuan için oyunların 90 saniyelik ön izlemeleri diyebiliriz. Daha gelişmiş versiyonların ilerleyen zamanlarda çıkacağını söyleyebiliriz.

Yeni  Justice League VR Kahramanları

Justice League VR
Justice League VR

Yeni başlayanlar için, uygulamanın tam oda-ölçekli oynanabilir yayınlanması tahmini, 5-8 Ekim tarihleri ​​arasında New York Comic Con’daki Justice League standında HTC Vive‘da yayınlanacak.

Ardından, film 17 Kasım’da piyasaya çıktığında, uygulama tüm dünyadaki Merkezlerinde yerini alacak. Warner Bros, özellikle bu içeriği üretmek için ile ortaklık kurdu (ayrıca, önümüzdeki yılın Aquaman filmi için başka bir uygulama ile birlikte)

Yeni Sanal Gerçeklik Oyunu

Son olarak, Aralık ayında, tam deneyim Rift, Vive, , Cardboard ve ’de yayınlanacak.

Warner Bros, diğer DC karakterlerine dayanan yeni deneyimlerin zaman içinde uygulamanın içine eklenebileceğini de söylüyor. Bunun, Man of Steel’in kendisi anlamına geldiğini tahmin ediyoruz.

  HTC Vive Tarafından Çin'de ki Okulda İlk Sanal Gerçeklik Sınıfı Açıldı

Benzer İçerikler

VRSports Yeni Oyunuyla Karşımızda: VR Golf DLC

Qualcomm Snapdragon 855 Telefonları USB Üzerinden AR / VR Gözlüklerini Güçlendirebilir

VR Bulmaca Oyunu Marble Land Steam’de Yayınlandı

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir