OYUN

Justice League VR, Aralık’ta Rift, Vive ve PSVR İçin Çıkıyor

’de Batman olmanın bir başka yolu bu Aralık ayında gelmişti, şimdi onun bazı arkadaşları da VR ortamına geliyor.

Bu yılın başlarında, ’un süper kahramanları, Justice League VR deneyimini yayınlayacağını bildirmiştik.  bu deneyim ile ilgili küçük bir örnek yayınladı.

Justice League VR, DC’nin süper kahraman ekibinden belirli bir üyesini kontrol edebileceğiniz, beş mini oyun içeriyor. Batmobile’i Batman olarak kullanabilir, düşmanları olarak savunabilir, Aquaman olarak okyanusları keşfedebilir, Flash olarak bir bombayı durdurabilir ve robotları Cyborg olarak imha edebilirsiniz.

Bu oyunların hepsini bulabileceğiniz ve deneyebileceğiniz bir demo deneyimi yayınlandı, şuan IOS ve Android‘de ücretsiz olarak Google için mevcut. şuan için oyunların 90 saniyelik ön izlemeleri diyebiliriz. Daha gelişmiş versiyonların ilerleyen zamanlarda çıkacağını söyleyebiliriz.

Yeni  Justice League VR Kahramanları

Justice League VR
Justice League VR

Yeni başlayanlar için, uygulamanın tam oda-ölçekli oynanabilir yayınlanması tahmini, 5-8 Ekim tarihleri ​​arasında New York Comic Con’daki Justice League standında HTC Vive‘da yayınlanacak.

Ardından, film 17 Kasım’da piyasaya çıktığında, uygulama tüm dünyadaki Merkezlerinde yerini alacak. Warner Bros, özellikle bu içeriği üretmek için ile ortaklık kurdu (ayrıca, önümüzdeki yılın Aquaman filmi için başka bir uygulama ile birlikte)

Yeni Sanal Gerçeklik Oyunu

Son olarak, Aralık ayında, tam deneyim Rift, Vive, PSVR, Cardboard ve ’de yayınlanacak.

Warner Bros, diğer DC karakterlerine dayanan yeni deneyimlerin zaman içinde uygulamanın içine eklenebileceğini de söylüyor. Bunun, Man of Steel’in kendisi anlamına geldiğini tahmin ediyoruz.

  Lenovo Windows VR Gözlük 299 Dolara Düştü

Benzer İçerikler

AR ve VR Gözlük Pazar Değeri 2024 Yılına Kadar 35 Milyar Dolar Olacak

Drunk or Dead Geliştiricilerinden Yeni VR Savaş Oyunu SST

Yulio Şirketi ‘iş için Sanal Gerçeklik’ Kursu Düzenliyor

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x