Joy Way, Yeni VR Oyunları Red Flowers, Stack, Stride’ın Hikaye Modunun Çıkış Tarihini Açıkladı

2 dakika, Okuma Süresi

Stride ve Against’in arkasındaki stüdyo Joy Way, her ikisinin de hızlı hareket sistemlerini iyi kullandığı görünen iki yeni VR oyunu üzerinde çalıştığını duyurdu. Stüdyo ayrıca, bu ay oyuna gelecek olan Fates bir hikaye modu getirmeye çok duyurdu.

Oyunlar Quest’te demo olarak mevcut, böylece nelerin geleceğine dair bir fikir edinebilirsiniz. Aşağıdaki fragmanlara göz atın:

Red Flowers

Red Flowers, düşmanın sayıca her zaman sizden üstün olduğu ve bir hatanın bedelinin ölüm olduğu, yıldırım hızında bir aksiyon VR platform oyunudur. Ütopik bir şehirde yolunuzu kesin, ağır silahlı rakipleri ölümcül bir katana ile şık ve süper hızlı bir şekilde parçalayın. Her öldürmede becerilerinizi geliştirin ve hedefinize giden yolda tüm engelleri aşın, belayı yok edin.

STACK

STACK, rakiplerinizi ortadan kaldırmak için kıyamet sonrası ortamlardan hızla geçme ve disk sekmelerini zamanlama ile ilgili çok oyunculu bir VR oyunudur. Düello oynayın veya takım kurun ve kazanmak için büyük puanlar alın! STACK, hızlı tempolu spor hareketlerini seven herkesi memnun edecek.

Stride Fates

Stride Fates neredeyse burada ve yukarıdaki tanıtım fragmanı 15 Aralık’ta Quest ve SteamVR gözlüklerine geleceğini duyuruyor. Hikaye modu, oyunun eski kasklı kötü adamlarından GTA’dan ilham alan bazı sözler de dahil olmak üzere tamamen sesli görünüyor.

Joy Way,  Fates’in yeni parkur mekaniğini, yeni fiziği öne çıkaracağını ve bir saatlik doğrusal bir kampanyada bir kovalayıcının hayatından bir hikaye anlatacağını söylüyor. Stüdyonun “tüm vücut karakter modelleri ve özel lobiler gibi önemli çok oyunculu düzeltmeler ve geliştirmeler” dediği şeyi de getirecek olan ücretsiz bir güncelleme olacak.

 

Yorum yazın

TeknoVR