Impulse Gear 2 Yıllık Suskunluğunu Sonlandırdı

Impulse Gear, ’a özel Farpoint’i 2017’de piyasaya sürdü ve PlayStation Aim denetleyicisiyle birlikte gelen ilk video oyunu olmasıyla birlikte büyük bir heyecan yarattı. birkaç ücretsiz DLC oyununu gördü – Cryo Pack ve Versus Expansion Pack, sonra hepsi sessizleşti. Ekip kısa süre önce yeniden ortaya çıktı ve yeni bir proje üzerinde çalışmaların sürdüğünü doğruladı.

Impulse Gear, bu haftaya kadar blogunda veya sosyal medyasında herhangi bir güncelleme yapmadan 2018’de sessizleşti. Aralık ayı ile stüdyo, “Bizden haber almayalı epey oldu ve şimdi nihayet güncelleme zamanı” diyerek başladı.

VR olanakları keşfetmek için yoğun şekilde çalışıyoruz –

Blog yazılarında basitçe ”VR olanakları keşfetmek için yoğun şekilde çalışıyoruz. Yakında sizinle daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. ” Bu, FPS yeteneklerini daha da iyileştiren başka bir anlamına gelebilir. Web sitesinin ön sayfasında stüdyonun açıkça ifade ettiği gibi, büyük olasılıkla çoklu platform olması muhtemel: “artık tüm platformlarda orijinal AAA oyun deneyimleri geliştirmeye odaklanmış durumda.”

Farpoint , ’nin en eski premium Shooter oyunlarından biriydi, oyuncuların kendilerini düşman bir uzaylı dünyasında mahsur kaldığı bir bilim kurgu macerası. Dev böcek benzeri canavarları savuştururken hayatta kalanları bulmak için tehlikeli arazide gezinmeleri gerekiyor. Bir Aim kontrol cihazıyla daha da eğlenceli hale geldi.

Benzer İçerikler

2020’nin En İyi PlayStation VR Oyunları

Mina

Pistol Whip: 2089 VR Shooter Oyunu En Büyük Güncelleme

Hatice CANTÜRK

BTS, Yeni Müzik Paketi ile Beat Saber da, İşte Fragman

Mina

PlayStation 5 HD Stereo Kamera PSVR 2’yi daha iyi izleyebilecek

Mina

Doctor Who: The Edge of Time Mart ayında PlayStation VR için Mağazalarda

Mina

2020’de En Çok Beklenen VR Oyunlar

Sibel UNAL
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments