Impulse Gear 2 Yıllık Suskunluğunu Sonlandırdı

1 dakika, Okuma Süresi

Impulse Gear, PlayStation VR’a özel Farpoint’i 2017’de piyasaya sürdü ve PlayStation Aim denetleyicisiyle birlikte gelen ilk video oyunu olmasıyla birlikte büyük bir heyecan yarattı. PlayStation VR birkaç ücretsiz DLC oyununu gördü – Cryo Pack ve Versus Expansion Pack, sonra hepsi sessizleşti. Ekip kısa süre önce yeniden ortaya çıktı ve yeni bir proje üzerinde çalışmaların sürdüğünü doğruladı.

Impulse Gear, bu haftaya kadar blogunda veya sosyal medyasında herhangi bir güncelleme yapmadan 2018’de sessizleşti. Aralık ayı ile stüdyo, “Bizden haber almayalı epey oldu ve şimdi nihayet güncelleme zamanı” diyerek başladı.

VR olanakları keşfetmek için yoğun şekilde çalışıyoruz – VR Shooter

Blog yazılarında basitçe ”VR olanakları keşfetmek için yoğun şekilde çalışıyoruz. Yakında sizinle daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. ” Bu, FPS yeteneklerini daha da iyileştiren başka bir VR Shooter anlamına gelebilir. Web sitesinin ön sayfasında stüdyonun açıkça ifade ettiği gibi, büyük olasılıkla çoklu platform olması muhtemel: “artık tüm platformlarda orijinal AAA oyun deneyimleri geliştirmeye odaklanmış durumda.”

Farpoint , PlayStation VR’nin en eski premium Shooter oyunlarından biriydi, oyuncuların kendilerini düşman bir uzaylı dünyasında mahsur kaldığı bir bilim kurgu macerası. Dev böcek benzeri canavarları savuştururken hayatta kalanları bulmak için tehlikeli arazide gezinmeleri gerekiyor. Bir Aim kontrol cihazıyla daha da eğlenceli hale geldi.

Yorum yazın

TeknoVR