HTC Vive Pro Full Paket Fiyatı Belli Oldu

HTC Full Paket Fiyatı. Yeni nesil baz istasyonlına sahip HTC sisteminin tam sürümü yaklaşık 1.400 $ tı vergiler ile kşımıza çıkacak. Bir çok meraklısı heyecanla beklediği , standt kullanıcıldan daha çok Pro kullanıcılı baz adlığını hem gözlüğün adı hemde fiyatı ile göstermiş oldu.

HTC Vive Pro Full Paket Fiyatı

HTC tafından bugün duyurulacak olan yeni paket. Gelecekteki bir yazılım güncellemesi ve iki ek birim ile birleştirildiğinde, 10 m2 bir alana yayılan Steam 2.0 İzleme’yi etkinleştirecek olan, geleceğe yönelik iki ana istasyon içermektedir.

Mevcut paketi, ’yi yalnızca beş m2 kad izin veren orjinal sensörler ile bir aya getiriyor. , zaten baz istasyonlı ve denetleyicileri olan kişiler için yükseltme seti olak 800 $ olacak.

Bu yeni HTC full paket fiyatı. Tüketici standtlına göre pahalı görünmekle birlikte,  Rift tı PC kşılığını bu 1,400 $ ‘lık sistemi ile aynı fiyattan satın alabilirsiniz. Bu özel paket özellikle en üst düzey profesyonel alıcıla yönelik olacak gibi görünüyor. Ayrıca, sistemin “tici kullanımı” nın “cihaz yönetimi” ydımcı programlını, desteklerini ve “özel donanım gantileri” ni içeren 200 dollık ek bir hizmete ihtiyaç duyduğunu da unutmayın.

Valve’nin 2.0 baz istasyonu teknolojisi CES 2018’de görüldü

Konum tabanlı cazibe merkezleri inşa eden bazı girişimleri, büyük ölçekli sırt çantasıyla çalışan sistemleri için güvenilir ama pahalı OptiTrack veya Vicon kameralı kullanıyor. Bu kameralın maliyeti, yüzbinlerce dola. , dört 2.0 baz istasyonu, ve için birkaç bin dol, uygun fiyatlı görünüyor. Bu sistemi, orta ölçekli konum tabanlı konumlının belirli türleri için tam vücut takibi sağlayabilir. Bu kullanım şu anda bir vsayımsaldır çünkü oyun alanını genişletmek, “ileriki bir tihte teslim edilecek” yazılım güncellemesine bağlıdır.

HTC ve desteği

[related-post id=”8621″]

Bu yılın başlında CES’te ilk kez görücüye çıkan 2.0 baz istasyondan ikisi, 1.400 $ ‘lık sistemin satın alınmasıyla birlikte 6 metreye kad kad takip edebiliyor. Ayrıca, HTC’nin için odaklı bir yazılım seti yayınladığını ve cihazın hem hem de deneyimlerini geliştirmek için bir geliştirme birimine dönüştürdüğünü de belirtmek gerekir.

HTC Full Paket Fiyatı hakkında yorumlınızı bizim ile paylaşın.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”no”][/miptheme_adssystem]

Benzer İçerikler

Animasyon Için XR Teknolojisi Çok Uzak Görünmüyor

Mina

Sanal Gerçekliğin ve Gelişmiş Robotik Teknolojinin Gücü

Sinem ALADAG

JVC, 120 Derece FOV ve Göz Başına 2.5K Çözünürlük ile Kurumsal XR Gözlüğünü Tanıttı

Mina

Oppo, Oppo AR Glass 2021 Ar Gözlüğünü Tanıttı

Mina

Population: One ipuçları

Beren BULUT

Oculus Quest 2 90Hz Etkinleştirme – Oculus Quest 2 İpucu

Beren BULUT
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments