HTC Vive Pro Full Paket Fiyatı Belli Oldu

HTC Vive Pro Full Paket Fiyatı. Yeni nesil baz istasyonlarına sahip HTC Vive Pro sisteminin tam sürümü yaklaşık 1.400 $ artı vergiler ile karşımıza çıkacak. Bir çok VR meraklısı heyecanla beklediği Vive Pro, standart kullanıcılardan daha çok Pro kullanıcıları baz adlığını hem gözlüğün adı hemde fiyatı ile göstermiş oldu.

HTC Vive Pro Full Paket Fiyatı

HTC tarafından bugün duyurulacak olan yeni paket. Gelecekteki bir yazılım güncellemesi ve iki ek birim ile birleştirildiğinde, 10 m2 bir alana yayılan SteamVR 2.0 İzleme’yi etkinleştirecek olan, geleceğe yönelik iki ana istasyon içermektedir.

Mevcut Vive Pro paketi, Vive Pro HMD’yi yalnızca beş m2 kadar izin veren orjinal sensörler ile bir araya getiriyor. Vive Pro HMD, zaten baz istasyonları ve denetleyicileri olan kişiler için yükseltme seti olarak 800 $ olacak.

Bu yeni HTC Vive Pro full paket fiyatı. Tüketici standartlarına göre pahalı görünmekle birlikte,  Rift artı PC karşılığını bu 1,400 $ ‘lık Vive Pro sistemi ile aynı fiyattan satın alabilirsiniz. Bu özel paket özellikle en üst düzey profesyonel alıcılara yönelik olacak gibi görünüyor. Ayrıca, sistemin “ticari kullanımı” nın “cihaz yönetimi” yardımcı programlarını, desteklerini ve “özel donanım garantileri” ni içeren 200 dolarlık ek bir hizmete ihtiyaç duyduğunu da unutmayın.

Valve’nin 2.0 baz istasyonu teknolojisi CES 2018’de görüldü

Konum tabanlı cazibe merkezleri inşa eden bazı VR girişimleri, büyük ölçekli sırt çantasıyla çalışan VR sistemleri için güvenilir ama pahalı OptiTrack veya Vicon kameraları kullanıyor. Bu kameraların maliyeti, yüzbinlerce dolara. Vive Pro HMD, dört 2.0 baz istasyonu, Vive Trackers ve Trackstraps için birkaç bin dolar, uygun fiyatlı görünüyor. Bu Vive Pro sistemi, orta ölçekli konum tabanlı VR konumlarının belirli türleri için tam vücut takibi sağlayabilir. Bu kullanım şu anda bir varsayımsaldır çünkü oyun alanını genişletmek, “ileriki bir tarihte teslim edilecek” yazılım güncellemesine bağlıdır.

HTC Vive Pro VR ve AR desteği

[related-post id=”8621″]

Bu yılın başlarında CES’te ilk kez görücüye çıkan 2.0 baz istasyondan ikisi, 1.400 $ ‘lık sistemin satın alınmasıyla birlikte 6 metreye kadar kadar takip edebiliyor. Ayrıca, HTC’nin Vive Pro için AR odaklı bir yazılım seti yayınladığını ve cihazın hem VR hem de AR deneyimlerini geliştirmek için bir geliştirme birimine dönüştürdüğünü de belirtmek gerekir.

HTC Vive Pro Full Paket Fiyatı hakkında yorumlarınızı bizim ile paylaşın.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”no”][/miptheme_adssystem]

0 0 vote
Reting

Benzer İçerikler

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

Sinem ALADAG

VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Beren BULUT

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL

Pikmin Serisine Dayalı Bir Pikmin AR Oyunu Geliyor

Bilal TEMIZ

Hitman 3: Seven Deadly Sins Yeni DLC Sezonu 30 Mart’ta Başlıyor

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More