El Yapımı HTC Vive Aksesuarları

Black Friday indiriminde veya daha öncelerinde HTC Vive satın almış olabilirsiniz. Tabi bunun akabinde hemen VR Aksesuar araştırmaya başlıyorsunuz. Gözlük çerçeveleri, silikon kılıflar, VR Standlar gibi aksesuarlar Sanal Gerçeklik Gözlükleri için mevcut satın alabileceğiniz ürünler. VR’da fazla zaman geçiriyorsanız burun dayama plastikleri veya yüz yastığınız oldukça aşınmış olabiliyor. El Yapımı için ne dersiniz? Mesela ceviz ağacından yapılmış bir VR Standı oldukça şık duracaktır.

Katana X HTC Vive Controller için Kılıç Tutacağı

HTC Vive denetleyicilerini amaçsızca savurmak yerine ölümcül bir kılıcı tutmanız eminiz ki çok farklı bir his oluşturacak. Aksesuar satışta değil. Ancak 3D yazıcı sahibiyseniz gerekli tüm dosyaları sayfada bulma şansınız var.

HTC Vive için Baş Desteği rEvolve

Ön menteşeye yerleştirilen ürünü şirketin web sitesinden 195 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Vive Deluxe Audio Strap göz önüne alınınca fiyat aslında o kadar ucuz görünmüyor.  Tekrar belirtmekte fayda var. Eğer 3D yazıcınız varsa şirketin web sitesinden gerekli dökümanları alma şansınız var. Tabi ki bu da cüzi bir ücret karşılığında sağlanıyor.

Ahşap ı

Sanal Gerçeklik gözlüklerinizi aldınız. Peki nerede muhafaza ediyorsunuz? Büyük ihtimal masanızın üzerinde ve bilgisayarınızın yanında duruyordur. VR Gözlükler koruyucu ve stand kullanılmadığı takdir de kesinlikle zarar görme şansları çok yüksek. Güneş ışıklarına maruz kalmasından tutun da üzerine içecek dökülmelere kadar bir çok kötü senaryo oluşturabiliriz. İhtiyacını olan tek şey ise bir saklama alanı.

XizzleArt, üst düzey VR Başlık HTC Vive ve denetleyicileri için bir ı hazırladı. Müşteriler ceviz, meşe, maun akçaağaç gibi farklı ağaç tiplerinden standlarını yapmayı seçebilirler. Nakliye hariç ürünün fiyatı ise 98 $ olarak belirtildi.

HTC Vive için Koruyucu Vinil Kaplama Çıkartma

HTC Vive iyi tasarlanmış ve oyuncuları sanal gerçeklik ile buluşturmak için gerçekten de mükemmel bir cihaz. Tasarım olarak bakacak olursak bir sürü siyah plastik var. Genelde elektronik eşyalarda düz renklere sahip olması eğilimi burada da kendisini göstermiş görünüyor.

Etyy’nin bir diğer satıcısı olan ’in Koruyucu Vinil Çıkartmaları, Golden Dragon, Mavi ve Yeşil Alevler ve Bulut şeklinde tasarımlara sahip. Ürünler kauçuk, silikon plastik ve jel malzemeden yapılmış el yapımı kaplamalardır. Bu tasarımlara nakliye hariç 18 $’a ulaşmanız mümkün.

HTC Vive Çift Kontrollü Silah

HTC Vive için piyasada oldukça fazla atıcı kontrolörleri mevcut fakat bunların geneli çok minimal tarzda tasarlanmış ürünler olarak biliniyor. Yukarıda göreceğiniz model ise şimdiye kadar gördüklerimizin en iyilerinden diyebiliriz. Hem tutuş pozisyonu olarak hem de omuzunuza rahatça yerleştirebileceğiniz için oldukça portatif ve şık görünüyor. Denetleyicileri kolayca yerleştirebileceğiniz ürün için mıknatıs sistemi kullanılıyor.

Ürün sadece siyah renkte geliyor. Nakliye masrafları hariç ürün fiyatı ise 63 $ olarak belirlendi.

[related-post id=”7960″]

VROTTO, güncel ve gelecek Sanal Gerçeklik Gözlük Aksesuarları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

Benzer İçerikler

CES 2019 Tahminler: VR’ın Yeni Nesli Hala Gelişiyor

Hatice CANTÜRK

Forte Data Glove Sanal Gerçeklik Eldiveni

Sinem ALADAG

3dRudder Blackhawk Modelini CES 2018’de Tanıtacak

Bilal TEMIZ

Hardlight Suit Sanal Gerçeklik Kıyafeti: 299 $

Sinem ALADAG

Amazon HTC Vive TPCast Kablosuz VR Adaptörü Satışına Başladı

İsa KAYA

BeBop Sensors VR Eldiven Forte Data Tanıtımını CES 2018’de Yapacak

Beren BULUT
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments