HP Windows Karma Gerçeklik Gözlükleri Amazon’da İndirimde

Black Friday fırsatları çoğu firma için bitmiş durumda. Fakat VR gözlükler için İngiltere’de hala bir kampanya mevcut. Amazon, HP Windows Karma Gerçeklik Gözlükleri setinden 100 dolar indirim yaptı. Bu indirimle  başlık ve çift hareket denetleyicisi ile beraber ürün 299 dolara fiyatla satılıyor. PC tabanlı VR cihazları da göz önüne alırsak VR gözlük şu ana kadar en uygun ve ucuz cihaz olarak ön plana çıkıyor. Amazon HP Windows Karma Gerçeklik Gözlüğü indirimli olarak şu an satışta.

İndirimde

HP’nin Karma Gerçeklik Gözlüğü diğer Windows VR gözlükler ile spesifik özellikleri taşıyor. 1440 x 1440 çözünürlük ve 90Hz yenileme hızı var. Cihazın tasarımı PlayStation VR’a oldukça benziyor.Gözlüğün üst kısmında kullanıcının başında duran ve gözlerinize gelen kısmı siper gibi oturmasını sağlayan bir halka bulunuyor.

Windows VR gözlüklerini diğerlerinden ayıran özelliği, HTC Vive ve Oculus Rift gibi harici sensörlere gerek kalmadan VR’da kapsamlı olarak izleme olanağına sahip olmanızdır. En iyi Windows VR gözlük madalyasını ise maalesef elinde bulundurmuyor. O madalya şu an için Samsung Odyssey‘e ait ve maalesef o da Avrupa’da satılmıyor.

Bunu da Okumalısınız El Yapımı HTC Vive Aksesuarları

VROTTO, güncel ve gelecek hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”no”][/miptheme_adssystem]

Benzer İçerikler

Hand Tracking (El izleme) nedir?

Bilal TEMIZ

Infinite Office Kendi VR Sanal Ofis Alanınızı Oluşturmanıza İzin Veriyor

Beren BULUT

BattleGroupVR, VR uzay strateji Oyunu

Beren BULUT

Oculus Quest 2 90Hz Etkinleştirme – Oculus Quest 2 İpucu

Beren BULUT

Sony’nin Uzaysal Gerçeklik Ekranı 3D Görüntüleme Sorununa Farklı Bir Açıdan Çözüm Buluyor.

Mina

Oculus Link Özellikleri

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x