HP Reverb G2, Erken Ön Siparişler Kasım Ayında Gönderilmeye Başalanacak

HP, yeni PC sanal gerçeklik (VR) başlığını duyurdu , bu yılın başlarında 600 dolarlık kulaklık için ön sipariş almaya başlamıştı. nü bekleyen müşteriler ve yeni HP satın almak isteyenler için ön siparişlerin ne zaman gönderileceği duyuruldu.

için ön siparişinizi ilk dalga sırasında alanlar için, sevkiyatlar Kasım ayı başlarında başlayacak. Hala bir tane satın almak istiyorsanız, şimdi ön sipariş verebilirsiniz. Buda şimdi vereceğiniz bir siparişi Aralık ayı başında alacağınız anlamına geliyor.

HP_Reverb_G2

Valve ve Microsoft ile işbirliği içinde geliştirilen  , her iki şirketin teknolojisinin yanı sıra HP’nin önceki kulaklığına göre geliştirilmiş özelliklere sahiptir. Cihaz, Valve tarafından optik tasarımıyla göz başına 2160 × 2160 çözünürlük sunuyor. Ses çözümünün kulaklık yerine kulak dışı hoparlörlerle Valve Index’ten geldiğini de fark edeceksiniz. Windows Karma Gerçeklik kulaklıklarında olduğu gibi içten dışa izleme de var.

HP ayrıca, ilk tanıtımından bu yana tasarımda çeşitli iyileştirmeler yaptı:

  • “Fresnel halka yansımalarını azaltmak ve netliği artırmak için lensleri güncellendi.”
  • “Kumandalar üzerindeki menü düğmesi ayarlandı, böylece Windows ve Menü düğmelerini dokunarak ayırt edibilebilecek.”
  • “Tam boyutlu mini ekran bağlantı noktası adaptörüne ek olarak, her kutuya bir USB-C® – USB-A adaptörü dahil edilecek”

HP_Reverb_G2

Yaklaşan cihazla ilgilenen birçok VR meraklısını çeken sadece gelişmiş özellikler değil. Birkaç ay önce Microsoft ve Asobo Studio’nun yeni  Microsoft Flight  Simulator  , resmi desteğe sahip tek kulaklık olan  için bir lansman başlığı olarak onaylandı .

Ek olarak, Facebook, yalnızca Oculus Quest 2 oturum açma kısıtlamalarına odaklanmak için Oculus Rift S’yi sonlandırdığı için , hayranları, ’nin cazip bir seçenek haline gelmesiyle birlikte, üst düzey sürükleyici oyunlar için alternatif seçenek arayanlar için ideal bir olacak gibi görünüyor.

Benzer İçerikler

HP Reverb G2 İncelemesi – Yüksek Çözünürlük

Mina

2020’nin En İyi VR Gözlükleri

Mina

Oculus Quest 2 Özellikleri

İsa KAYA

Oculus Quest 2 Satışta, Fiyatı ve Özellikleri

Beren BULUT

4 Oyunculu VR FPS Gambit! İçin Bilgiler Gelmeye Başladı

İsa KAYA

Multiplayer Shooter Oyunu Sniper’s Ground

Bilal TEMIZ
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments