HP Reverb G2, Erken Ön Siparişler Kasım Ayında Gönderilmeye Başalanacak

2 dakika, Okuma Süresi

HP, yeni PC sanal gerçeklik (VR) başlığını duyurdu , HP Reverb G2 bu yılın başlarında 600 dolarlık kulaklık için ön sipariş almaya başlamıştı. Yeni VR gözlüğünü bekleyen müşteriler ve yeni HP satın almak isteyenler için ön siparişlerin ne zaman gönderileceği duyuruldu.

HP Reverb G2 için ön siparişinizi ilk dalga sırasında alanlar için, sevkiyatlar Kasım ayı başlarında başlayacak. Hala bir tane satın almak istiyorsanız, şimdi ön sipariş verebilirsiniz. Buda şimdi vereceğiniz bir siparişi Aralık ayı başında alacağınız anlamına geliyor.

hp_reverb_g2

hp reverb g2

Valve ve Microsoft ile işbirliği içinde geliştirilen HP Reverb G2 , her iki şirketin teknolojisinin yanı sıra HP’nin önceki kulaklığına göre geliştirilmiş özelliklere sahiptir. Cihaz, Valve tarafından optik tasarımıyla göz başına 2160 × 2160 çözünürlük sunuyor. Ses çözümünün kulaklık yerine kulak dışı hoparlörlerle Valve Index’ten geldiğini de fark edeceksiniz. Windows Karma Gerçeklik kulaklıklarında olduğu gibi içten dışa izleme de var.

HP ayrıca, ilk tanıtımından bu yana tasarımda çeşitli iyileştirmeler yaptı:

  • “Fresnel halka yansımalarını azaltmak ve netliği artırmak için lensleri güncellendi.”
  • “Kumandalar üzerindeki menü düğmesi ayarlandı, böylece Windows ve Menü düğmelerini dokunarak ayırt edibilebilecek.”
  • “Tam boyutlu mini ekran bağlantı noktası adaptörüne ek olarak, her kutuya bir USB-C® – USB-A adaptörü dahil edilecek”

hp_reverb_g2

Yaklaşan cihazla ilgilenen birçok VR meraklısını çeken sadece gelişmiş özellikler değil. Birkaç ay önce Microsoft ve Asobo Studio’nun yeni  Microsoft Flight  Simulator  , resmi desteğe sahip tek kulaklık olan Reverb G2 için bir lansman başlığı olarak onaylandı .

Ek olarak, Facebook, yalnızca Oculus Quest 2 oturum açma kısıtlamalarına odaklanmak için Oculus Rift S’yi sonlandırdığı için , PC VR hayranları, Reverb G2’nin cazip bir seçenek haline gelmesiyle birlikte, üst düzey sürükleyici oyunlar için alternatif seçenek arayanlar için ideal bir PC VR gözlüğü olacak gibi görünüyor.

Yorum yazın

TeknoVR