Hitman 3: Seven Deadly Sins Yeni DLC Sezonu 30 Mart’ta Başlıyor

Hitman 3: Seven Deadly Sins Yeni DLC Sezon. IO Interactive, Ocak ayında birden fazla platform için Hitman 3’ü piyasaya sürdü, yalnızca PlayStation VR için özel sanal gerçeklik (VR) desteği aldı. Bugün, stüdyo, tümü yedi ölümcül günaha dayanan yedi bölümlük DLC genişlemesini duyurdu.

Bu ayki DLC lansmanı, her sezon için 4-6 hafta sürecek olan Açgözlülük Sezonunun başlangıcını işaret ediyor. Her sezon, düzenli Eskalasyonlar, Öne Çıkan Sözleşmeler ve Zor Hedeflerin kırpıldığı ücretsiz içerikler içerecek. IO Interactive, Nisan ayı başlarında Açgözlülük Sezonu için tam içerik yol haritasını yayınlayacak.

Hitman 3: Seven Deadly Sins Yeni DLC Sezon

Hitman 3: Seven Deadly Sins PlayStation VR

Hitman 3: Seven Deadly Sins DLC’yi satın almaya gelince, bunu yapmanın iki yolu var. Her içerik paketi ayrı ayrı satın alınabilir, perakende satış fiyatı 4,99 USD / £ 4,99 GBP / 4,99 EUR’dir. Ya da Seven Deadly Sins Koleksiyonu için 29,99 $ / 29,99 £ / 29,99 € hepsini tek tek satın almak yerine tamamını alarak tasarruf sağlayabilirsiniz.

PlayStation VR sahipleri için Hitman 3, daha önce denenmemiş özelliklerle oldukça içerik dizisi sağladı. IO Interactive, Hitman 3 : Seven Deadly Sins hakkında daha fazla ayrıntı yayınladığında, teknoVR olarak size haber vereceğiz.

0 0 vote
Reting

Benzer İçerikler

VR Skater Erken Erişim Tarihi 30 Nisan

Mina

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

Sinem ALADAG

VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Beren BULUT

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL

Pikmin Serisine Dayalı Bir Pikmin AR Oyunu Geliyor

Bilal TEMIZ
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More