‘Hitman 3’ Lansman Fragmanı Zengin Ayrıntılı Bir Dünyayı Gösteriyor – 20 Ocak’ta PSVR’ye Geldi

IO Interactive’in   uyumlu gizli suikastçı oyunu  lansmanından önce stüdyo, etkileşim, çok uzaktaki set parçaları ve önyüklenecek bir dizi sürükleyici anlatımla zengin bir dünya vaat eden şık bir yeni fragman yayınladı.

lansman fragmanı, hedefleri alt edebileceğiniz tüm havalı ve yaratıcı yollar hakkında daha az şey hissettiriyor ve oyuncuya daha çok sinematik bir deneyim getirme vaadi veriyor. Ön sipariş vermenin ötesinde, lansmandan bir gün önce saf oyun yerine sinematik bir fragman almamızın bir nedeni var gibi görünüyor. Muhtemelen herhangi bir şeyle birini öldürebileceğinizi zaten biliyorsunuzdur. Ama neden?

Oyunun ana yazarı Michael Vogt, yakın tarihli bir geliştiricide, serideki önceki girişlere kıyasla ’ün , onu serinin kara doğasına daha yakından bağlayan daha derin bir hikaye sunmaya hazır olduğunu vurguladığını söylüyor .

Vogt, “Bölümler arasında ilerledikçe hikaye daha belirgin hale geliyor” diyor. “ Hitman 1’de (2016),  hikaye gerçekten sadece bir tür arka plan varlığıydı ve sanırım birçok oyuncu bunu pek de fark etmedi. Ve sonra Hitman 2’den (2018) itibaren [anlatı] çok daha ön plana çıkıyor. “

Benzer İçerikler

Solaris Offworld Combat Bu İlkbaharda PlayStation VR da

Mina

Medal of Honor: Above and Beyond İçin HP Reverb G2 Desteği Geldi

Hatice CANTÜRK

VR nişancı oyunu STRIDE PSVR Sürümü Geliyor

Mina

Echo Pass İle Echo VR Oynayarak Daha Çok Ödül Kazanabileceksiniz

Mina

VR Yayıncısı Olarak Avatarınızı Sanal Gerçeklik İçinde Yayınlayın

Mina

2020’nin En İyi PlayStation VR Oyunları

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments