‘Hitman 3’ Lansman Fragmanı Zengin Ayrıntılı Bir Dünyayı Gösteriyor – 20 Ocak’ta PSVR’ye Geldi

IO Interactive’in  PSVR uyumlu gizli suikastçı oyunu Hitman 3 lansmanından önce stüdyo, etkileşim, çok uzaktaki set parçaları ve önyüklenecek bir dizi sürükleyici anlatımla zengin bir dünya vaat eden şık bir yeni fragman yayınladı.

Hitman 3 lansman fragmanı, hedefleri alt edebileceğiniz tüm havalı ve yaratıcı yollar hakkında daha az şey hissettiriyor ve oyuncuya daha çok sinematik bir deneyim getirme vaadi veriyor. Ön sipariş vermenin ötesinde, lansmandan bir gün önce saf oyun yerine sinematik bir fragman almamızın bir nedeni var gibi görünüyor. Muhtemelen herhangi bir şeyle birini öldürebileceğinizi zaten biliyorsunuzdur. Ama neden?

Oyunun ana yazarı Michael Vogt, yakın tarihli bir geliştiricide, serideki önceki girişlere kıyasla Hitman 3’ün , onu serinin kara doğasına daha yakından bağlayan daha derin bir hikaye sunmaya hazır olduğunu vurguladığını söylüyor .

Vogt, “Bölümler arasında ilerledikçe hikaye daha belirgin hale geliyor” diyor. “ Hitman 1’de (2016),  hikaye gerçekten sadece bir tür arka plan varlığıydı ve sanırım birçok oyuncu bunu pek de fark etmedi. Ve sonra Hitman 2’den (2018) itibaren [anlatı] çok daha ön plana çıkıyor. “

0 0 votes
Reting

Benzer İçerikler

Green Hell VR Oyunu İçin İlk Resmi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Mina

VR Skater Erken Erişim Tarihi 30 Nisan

Mina

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

Sinem ALADAG

VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Beren BULUT

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More