‘Hitman 3’ Lansman Fragmanı Zengin Ayrıntılı Bir Dünyayı Gösteriyor – 20 Ocak’ta PSVR’ye Geldi

1 dakika, Okuma Süresi

IO Interactive’in  PSVR uyumlu gizli suikastçı oyunu Hitman 3 lansmanından önce stüdyo, etkileşim, çok uzaktaki set parçaları ve önyüklenecek bir dizi sürükleyici anlatımla zengin bir dünya vaat eden şık bir yeni fragman yayınladı.

Hitman 3 lansman fragmanı, hedefleri alt edebileceğiniz tüm havalı ve yaratıcı yollar hakkında daha az şey hissettiriyor ve oyuncuya daha çok sinematik bir deneyim getirme vaadi veriyor. Ön sipariş vermenin ötesinde, lansmandan bir gün önce saf oyun yerine sinematik bir fragman almamızın bir nedeni var gibi görünüyor. Muhtemelen herhangi bir şeyle birini öldürebileceğinizi zaten biliyorsunuzdur. Ama neden?

Oyunun ana yazarı Michael Vogt, yakın tarihli bir geliştiricide, serideki önceki girişlere kıyasla Hitman 3’ün , onu serinin kara doğasına daha yakından bağlayan daha derin bir hikaye sunmaya hazır olduğunu vurguladığını söylüyor .

Vogt, “Bölümler arasında ilerledikçe hikaye daha belirgin hale geliyor” diyor. “ Hitman 1’de (2016),  hikaye gerçekten sadece bir tür arka plan varlığıydı ve sanırım birçok oyuncu bunu pek de fark etmedi. Ve sonra Hitman 2’den (2018) itibaren [anlatı] çok daha ön plana çıkıyor. “

Yorum yazın

TeknoVR