OYUN

Halo VR Deneyimi İlk Olarak Bu Ay Windows VR Başlıklara Gelecek

Ağustos ayında Microsoft, Halo serisinden başlık setlerine içerik getirmeyi planladığını açıklamıştı. Görünen o ki şirket beklenenden daha erken bir tarihte bunu gerçekleştirecek.

Halo’nun dolu bir VR oyunu olacağını düşünmüyoruz. başlıklarına sahip olacak şanslı kişiler ” Halo dünyasına eğlenceli ve kısa bir giriş” adını verdiği ilk deneyimi olan deneyimine sahip olacaklar.

Halo VR Recruit

Microsoft, doğrudan deneyimlerini yaratmak için kendi stüdyosu olan Bungie’den Halo franchise’ını alan 343 Industries ile Halo 4 ve Halo 5’i geliştirdiklerini açıkladı.

Engadget’a göre, Microsoft Karma Gerçeklik başkanı Alex Kipman,

Halo’nun Karma Gerçeklikte nasıl hissedileceğine dair ilk bakışı sunacağız. Bu halo dünyasına kısa ve eğlenceli bir tanıtım. Karma Gerçeklikte bir kaç ikonik karakter göreceksiniz.

Video oyunları ve Windows Microsoft Reality konusuyla ilgili olarak, Vertigo Games’ten SUPERHOT VR ve Skyworld de dahil olmak üzere platformun piyasaya sürülmesi için şimdiye kadar ön sipariş için hazır bulunan birkaç başlık daha onaylandı.

Ayrıca, Microsoft önümüzdeki haftalarda seçkin Microsoft Mağazalarında Halo: Recruit gösterileri sunacak. Windows Karışık Gerçeklik ve Halo: Recruit, 17 Ekim 2017’de piyasaya çıkacak.

VROTTO, güncel ve gelecek oyun haberleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

  Sunken VR Oyunu İle Gizli Hazineleri Gear VR'da Bulmaya Hazır Olun

Benzer İçerikler

Sony, HDR Geçişli, Yeni Tasarım PSVR Modelini Tanıttı

HTC Vive Pro CES 2018’de Tanıtıldı

HTC Vive, Vive Arts Sanat Programını Duyurdu

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir