OYUN

Halo VR Deneyimi İlk Olarak Bu Ay Windows VR Başlıklara Gelecek

Ağustos ayında Microsoft, Halo serisinden Windows başlık setlerine içerik getirmeyi planladığını açıklamıştı. Görünen o ki şirket beklenenden daha erken bir tarihte bunu gerçekleştirecek.

Halo’nun dolu bir VR oyunu olacağını düşünmüyoruz. Karma gerçeklik başlıklarına sahip olacak şanslı kişiler ” Halo dünyasına eğlenceli ve kısa bir giriş” adını verdiği ilk deneyimi olan deneyimine sahip olacaklar.

Halo VR Recruit

Microsoft, doğrudan deneyimlerini yaratmak için kendi stüdyosu olan Bungie’den Halo franchise’ını alan 343 Industries ile Halo 4 ve Halo 5’i geliştirdiklerini açıkladı.

Engadget’a göre, Microsoft Karma Gerçeklik başkanı Alex Kipman,

Halo’nun Karma Gerçeklikte nasıl hissedileceğine dair ilk bakışı sunacağız. Bu halo dünyasına kısa ve eğlenceli bir tanıtım. Karma Gerçeklikte bir kaç ikonik karakter göreceksiniz.

Video oyunları ve Windows Microsoft Reality konusuyla ilgili olarak, Vertigo Games’ten SUPERHOT VR ve Skyworld de dahil olmak üzere platformun piyasaya sürülmesi için şimdiye kadar ön sipariş için hazır bulunan birkaç başlık daha onaylandı.

Ayrıca, Microsoft önümüzdeki haftalarda seçkin Microsoft Mağazalarında Halo: Recruit gösterileri sunacak. ve Halo: Recruit, 17 Ekim 2017’de piyasaya çıkacak.

VROTTO, güncel ve gelecek oyun haberleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

  AR/VR pazarı 2022 yılına kadar 32,9 milyar dolara ulaşacak

Benzer İçerikler

Senran Kagura Peach Beach Splash VR Anime Oyun

VR Intelligence ve ZeroLight Tarafından Yeni Rapor: Sürükleyici Deneyimler Başarılı Oluyor

Yer çekimsiz Ortamda Savaşmaya Hazır Olun: Skyfront VR

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir