Green Hell VR Çıkış Tarihi Ertelendi, Co-Op Modu Onaylandı

Green Hell VR Steam'de çok iyi karşılanan Creepy Jar'ın 2019 hayatta kalma macerası Green Hell'in bir sanal gerçeklik (VR) portu. İşbirliğinin eklenmesi ile, Green Hell VR'yi düz ekran versiyonu ile uyumlu hale getiriyor.

2 Okuma Süresi

Incuvo tarafından geliştirilen VR oyun Green Hell VR çıkış tarihi ertelendi, hem Oculus Quest hem PC VR gözlükleri ile deneyimlenebilecek. Green Hell VR Sanal Gerçeklik (VR) Hayatta kalma oyunu olarak stüdyonun şimdiye kadar yayınladığı tüm ekran görüntüleri ile umut verici görünüyor. Özellikle PC VR sürümü için görsel kalite ile dalış hissinin maksimum seviyede olacağını söylememiz mümkün.

green hell vr çıkış tarihi - vr oyun green hell vr, hem oculus quest hem pc vr gözlükleri

Green Hell VR Çıkış Tarihi

Oculus Quest sürümünün 4. Çeyrekte yayınlanması ile birlikte PC VR sürümü için 2021 yılının 3. çeyreği için planlayan Incuvo, bu hafta yaptığı duyuruda her iki platform için 2022 yılının ilk çeyreğine ertelendiğini duyurdu.

Stüdyo duyuruyu Discord kanalında yaptı: “Green Hell VR’nin geliştirme süreci tam tarihinde gerçekleşti, ancak mekaniği daha çok test etmeye ve geliştirmeye karar verdik. Ekibimiz bu proje hakkında çok tutkulu ve Green Hell VR Oculus ve SteamVR’da göründüğünde mümkün olan en iyi deneyimi yaşamanızı istiyoruz,” diye yazıyor.

VR Oyun Green Hell VR için Co-Op Modu Onaylandı

Bu bekleme kararı üzücü olsa da, bazı güzel gelişmeler de var. Birincisi, her iki versiyonun da aynı anda yayınlanması. Diğeri ise Incuvo’nun şu anda Green Hell VR için bir kooperatif (Co-Op) modu üzerinde aktif olarak çalıştığının teyidiDuyuru, “Bu özellik, ilk sürümden sonra büyük olasılıkla bir güncelleme olarak sunulacak” diyor.

Green Hell VR Steam’de çok iyi karşılanan Creepy Jar’ın 2019 hayatta kalma macerası Green Hell‘in bir sanal gerçeklik (VR) portu. İşbirliğinin eklenmesi ile, Green Hell VR’yi düz ekran versiyonu ile uyumlu hale getiriyor.

Green Hell VR , VR oyuncularını Amazon yağmur ormanlarına bırakarak zorlu orman ortamında kendi başlarına hayatta kalmalarını sağlayacak. Herhangi bir yiyecek veya ekipman olmadan başlayacaklar, avlanmak ve kendilerini yerel sakinlerden korumak için barınak inşa etmeyi, alet yapmayı ve silah üretmeyi öğrenmek zorunda kalacaklar. Timsahlar, leoparlar ve dost canlısı yerliler, oyuncuların yiyecek ararken ve yeni kaynaklar elde ederken karşılaşacakları düşmanlardan sadece birkaçı.

Green Hell VR Oyunu İçin İlk Resmi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Yorum yazın

TeknoVR