Fruit Ninja VR 2, 3 Aralık’ta PC VR platformunda Yayınlanacak

1 dakika, Okuma Süresi

Fruit Ninja VR 2, 3 Aralık’ta Steam üzerinden PC VR için erken erişim sürümünü yayınlayacak, Geliştirici tarafından aynı zamanda oyunun 2022’de Quest App Lab platformunda yayınlanacağını duyuruldu.

Bu yılın Haziran ayının başlarında geliştirici Halfbrick, “Fruit Ninja 2” mobil oyununun VR oyuu olarak geliştirildiğini duyurdu. Geçen ay ayrıca Steam Next Fest’te bir demo yayınlandı.

1637893276335%e5%88%87%e6%b0%b4%e6%9e%9c

Geliştiriciye göre, “Fruit Ninja VR 2” orijinalinde meyve kesmenin tüm eğlencesine sahip ve popüler mobil oyun “Fruit Ninja 2″nin Fruitar Hero ritim modunu birleştiriyor. Müziğin ritmi eşliğinde size doğru uçarak gelen meyveleri bıçağınızı kullanarak kesin. Temelde basit görünüyor olabilir, ama aslında çok eğlenceli bir oyun olacak gibi görünüyor.

Oyun ayrıca yeni yay ve ok gibi silahlar ile, okçuluk mekanikleri ekleyerek meyveler havada uçarken ok atmanızı sağlıyor. Oyunda beş alan var: Bahçe, Okçuluk Alanı, Gutsu Lagünü, Sosyal Merkez ve Dojo.

Arkadaki dojo, oyun içi jetonlarla açılabilen dekoratif yay ve bıçakları saklayabileceğiniz ve sergileyebileceğiniz merkezi bir alan olarak kullanılacak. Oyun içi satın alım yapılmayacaktır.

PC VR versiyonu birkaç ay önce onaylansa da şu ana kadar Quest veya PSVR versiyonu hakkında herhangi bir haber bulunmuyor. Halfbrick duyuruda Quest deneyimi sürümünü doğruladı ve “Fruit Ninja VR 2″nin 2022’de App Lab aracılığıyla Quest’e geleceğini söylediler.

Yorum yazın

TeknoVR