HABER

Front Defense: Heroes Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı

Geliştirici stüdyo Fantahorn Studio, ile beraber çalışarak : Heroes başlıklı bir devam oyunu için bir araya geldi. Yeni ekran görüntüleri oyuncuların neler bekleyeceği konusunda da ayrıntılı bilgiler veriyor. Yaklaşan oyun için ekran görüntüleriyle oyuna yakından bir göz atın.

Front Defense oyununda Nazi müttefik kuvvetlerinde savaşan bir asker rolüne bürünüyorsunuz. Otomatik tarihsel silahların yanı sıra etkileyici grafikler ve gerçekçilik üzerine yoğun bir savaş oyunu olarak ön plana çıkıyor. Sunulan oda ölçeğinde deneyiminden faydalanabilmek için hareket mümkün olsa da silah ve cephane almak için az da olsa zorluk çekiyorsunuz.

, daha geniş çok oyunculu video oyununu yaratarak tecrübeyi geliştirmeyi hedeflemektedir. Daha önce olduğu gibi, deneyim, 5 vs 5 çok oyunculu, oynamak için birden fazla harita ve Müttefikler veya Eksen güçleri olarak oynamak için seçenek sunan, oda ölçeğinde olacak. Bayrağı Yakala, Ölüm Maçı ve Savunma Görevi modlarını içeren çoklu oyun modları da olacak.

Stüdyo ’daki lokomosyonla alakalı V-Move adlı yeni bir hareket sistemi oluşturdu ancak nasıl işleyeceği konusunda herhangi bir paylaşılmadı.

Front Defense: Heroes Ekran Görüntüleri

Front Defense: Heroes
Front Defense: Heroes

Front Defense: Heroes Aralık ayı başlarında Steam ve Viveport’ta 4,99 $ fiyatla piyasaya çıkacak.

VROTTO, güncel ve gelecek Oyunları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

  SUPERHYPERCUBE HTC Vive ve Oculus Rift'e Geliyor

Benzer İçerikler

Ace Combat 7 PSVR Destek Fragmanı Sahne Arkasını Anlatıyor

Singularity 5 VR Ön İncelemesi: Muhteşem Grafikleriyle

Skyrim VR, Önümüzdeki Yıl HTC Vive’a Geliyor

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x