HABER

Front Defense: Heroes Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı

Geliştirici stüdyo Studio, ile beraber çalışarak : Heroes başlıklı bir devam oyunu için bir araya geldi. Yeni ekran görüntüleri oyuncuların neler bekleyeceği konusunda da ayrıntılı bilgiler veriyor. Yaklaşan oyun için ekran görüntüleriyle oyuna yakından bir göz atın.

Front Defense oyununda Nazi müttefik kuvvetlerinde savaşan bir asker rolüne bürünüyorsunuz. Otomatik tarihsel silahların yanı sıra etkileyici grafikler ve gerçekçilik üzerine yoğun bir savaş oyunu olarak ön plana çıkıyor. Sunulan oda ölçeğinde deneyiminden faydalanabilmek için hareket mümkün olsa da silah ve cephane almak için az da olsa zorluk çekiyorsunuz.

, daha geniş çok oyunculu video oyununu yaratarak tecrübeyi geliştirmeyi hedeflemektedir. Daha önce olduğu gibi, deneyim, 5 vs 5 çok oyunculu, oynamak için birden fazla harita ve Müttefikler veya Eksen güçleri olarak oynamak için seçenek sunan, oda ölçeğinde olacak. Bayrağı Yakala, Ölüm Maçı ve Savunma Görevi modlarını içeren çoklu oyun modları da olacak.

Stüdyo VR’daki lokomosyonla alakalı V-Move adlı yeni bir hareket sistemi oluşturdu ancak nasıl işleyeceği konusunda herhangi bir paylaşılmadı.

Front Defense: Heroes Ekran Görüntüleri

Front Defense: Heroes
Front Defense: Heroes

Front Defense: Heroes Aralık ayı başlarında Steam ve Viveport’ta 4,99 $ fiyatla piyasaya çıkacak.

VROTTO, güncel ve gelecek hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

  Baidu, Alibaba ve Tencent VR'a Nasıl Yatırım Yapıyor?

Benzer İçerikler

Burj Khalifa VR Deneyimi

2018 Kasım Ayında Çıkacak VR Oyunlar ve Fiyatları Rift, Vive, Windows

Nintendo Power Glove Eldiveni HTC Vive ile Test Edildi

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir