EMINEM: Marshall From Detroit Oculus İçin 360 Deneyimi

1 dakika, Okuma Süresi

Marshall From Detroit, Marshall Mathers aka Eminem ve origins in Detroit için 21 dakikalık bir vr deneyimi. Oculus Go, Rift ve Gear VR ücretsiz olarak indirebilirsiniz, deneyimin boyutu 8 gb.

Felix & Paul Studios, Eminem projesi artık Oculus gözlükleri için mevcut.

Detroit’s Marshall, 360 video piyasaya sürülmesiyle birlikte Sundance Film Festivali’ne katıldı.

Yönetmen Caleb Slain, “Marshall From Detroit, ile izlenimsel olarak şehri keşfetmeye çalıştık: Bu hatıra olarak sizde kalacak bir his, bir rüya” dedi. “Marshall ve Sway’in yanında bir ön koltuk sırasındaki bellek şeridi ile, bu lirik deneyim, isimsiz devlere benzersiz bir bakış sunuyor. Hepimizin bir evi var. Ve bizi ne ölçüde biçimlendirdiği, hayatın en büyük gizemlerinden biri.”

İlginizi Çekebilir
eminem 360
Marshall From Detroit’ten bir fotoğraf.

Felix & Paul Studios, gerçek dünyanın en çekici 3D 360 içeriklerinden bazılarını üretiyor. Eğer Eminem hayranıysanız veya sadece sanatçıyı merak ediyorsanız, bu deneyimi yaşamanızı öneririz.

Stüdyo ayrıca daha önce NY Times web sitesinde Traveling While Black’s yanı sıra Oculus Go, Rift ve Gear VR ile 20 dakikalık deneyimi yayınlamıştı. Stüdyonun önceki projeleri arasında Jurassic World dinozorlarıyla yakın iletişime geçme ve bir dizi Cirque Du Soleil performansı yer alıyor.

Yorum yazın

TeknoVR