DiRT Rally 2.0 Oculus Rift VR Desteğini Bu Yaz Alacak

Codemasters, Twitter’da ’ın Oculus desteğini bu yaz alacağını açıkladı.

Tweet’te, bir görüntüsü var, ve “@Oculus seni duydu” ifadesi kullanılmış. Bu, muhtemelen Oculus platformuna özel olacak.

26 Şubat’ta yayınlandı. Codemasters, desteği için planlarının olmadığını defalarca belirtmişti. Tweet’in ifadelerine dayanarak şunu söyleyebiliriz ki, Oculus’un oyundaki gibi mali açıdan artılarını değerlendirerek muhtemelen fikrini değiştirdiği görülüyor.

Orijinal DiRT Rally, 2015 yılının sonlarında piyasaya sürüldü. Kulaklığın başlatılmasından hemen sonra 2016 yazında Oculus desteği aldı. Oculus bu desteğini finanse etti, bu yüzden Steam destekli gözlükler için desteği gelmedi.

Oculus Desteği

2016’da ’teki oyunu gözden geçirdiğimizde çok etkilenmiştik – 9/10 gibi bir puan almıştı

DiRT Rally , yarış oyunları için yeni yüksek değere sahip markadır. Asla yeni ortam zorluklarından uzak durmuyor ve hem işlevselliğini hem de eğlence duygusunu korumak için sürekli olarak yaratıcı çözümler sunuyor. DiRT, her turda ’de ne kadar heyecan verici, şaşırtıcı ve eğlenceli bir yarış simülatörleri olabileceğini size yaşatabilir.

Oyunun PlayStation 4 sürümü Şubat 2017’de PS desteğini aldı. Bu Oculus’un dışlanmasının sadece PC’de olduğunu gösteriyor. Bu PS portunu incelediğimizde etkilenmiştik, o dönemde PC’de de aynı şekilde oynadığını belirtmiştik.

Bu yüzden, tweet’in ve orijinal oyunun tarihinin ifadesi, bunun PC’de ’e özel olmasını muhtemel kılarken, sonunda PlayStation ’ye gelmesi için bir umut ışığı var diyebiliriz. Her şeye rağmen, desteğini tam olarak alması güzel bir haber.

Benzer İçerikler

Population: One ipuçları

Beren BULUT

POPULATION: ONE Quest ve Rift Platformları için Yayınlandı

Mina

Oculus Quest 2 Oyunları + Oculus Link Destekleyen VR Oyunlar

Mina

Sword Reverie: VR Aksiyon RPG 2020

Sibel UNAL

BattleGroupVR, VR uzay strateji Oyunu

Beren BULUT

Space Pirate Trainer – VR Oyun

İsa KAYA
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x