Dick Wilde 2 Duyuruldu Harika Bir VR Shooter Geliyor

1 dakika, Okuma Süresi

İşte bir sürpriz; Dick Wilde 2 VR Shooter oyunu önümüzdeki ay geliyor.

Geliştirici Bolvërk Games, bugün popüler wave shooter’ın devamı olduğunu açıkladı. Orijinal Dick Wilde, sizi ev yapımı silahları kullanarak vahşi bataklıkları temizleyen bir köylü olarak oynattı. Oyunun devamı için, Bolvërk, istenen özelliklerin hazır bir taslağına ekliyor. Aşağıdaki fragmanı kontrol edin.

Dick Wilde 2 VR Shooter oyunu trailer

Yeni başlayanlar için artık arkadaşınız ile birlikte oynanacak bir oyunu var. İki arkadaş, birlikte yeni bir seviye aralığının üstesinden gelmek için Dick’in çırağı olarak ekip kurabilir. Önemli olan özellik ise bu yeni oyunu arkadaşınız ile birlikte tüm VR gözlükler arasında çapraz platformlarda oynayabileceğiniz. Bu sayede arkadaşınız oksa bile kolaylıkla oynayabileceğiniz arkadaş bulabilirsiniz.

Ayrıca Dick Wilde 2’deki seviyeler doğrusal ilerlemeye sahip olacak gibi gözüküyor, orjinal ilk serisinde oyuncular sabitti, yaratıklar arasında yolunuza devam ederken yeni silahlar alabileceksiniz.

Aynı zamanda Dick Wilde 2 ile birlikte yeni zorluk ayarları yapabileceksiniz (orijinali oldukça acımasızdı), daha fazla güçlendirme ve çeşitli boss kapışmaları olacak.

[related-post id=”10602″]

Orijinal oyun  wave shooter olarak karşımıza çıkmıştı, ancak tonu ve mizahıyla ilgili konuşmuştuk. Bir basın bülteninde Bolvërk, oyunu “harika bir ticari başarı” olarak gördü. Dick Wilde 2’nin nasıl devam edeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Dick Wilde 2, Şubat ayında PSVR, Rift ve Vive’de başlayacak. PSVR sürümü hem Move kontrol cihazlarını hem de şık PlayStation Aim kontrol cihazını destekleyecek. Diğer sürümlerde henüz net bir açıklama yok ama bu kesin olarak Oculus Quest için uygun bir oyun gibi görülüyor, değil mi?

Yorum yazın

TeknoVR