Deep Rock Galactic VR Modu Açık Beta Yakında

DRG moderatörü Herr Fristi, modun Discord sunucusunda, Deep Rock Galactic geliştiricilerinin moda 'Onaylandı' statüsü verdiğini bildirdi

1 dakika, Okuma Süresi

Geliştirici tarafından onaylanan Deep Rock Galactic VR Modu, yakında açık betaya açılacak. Deep Rock Galactic, en fazla dört oyuncudan oluşan ekiplerin yol boyunca uzaylı böceklerle savaşırken değerli mineralleri aramak için tehlikeli mağaralara dalış yaptığınız, kült-favori bir PC oyunudur. Şimdi oyun, DRG’yi VR’da tamamen oynanabilir kılan bir modun ilk sürümünü yakında göreceğiz.

Deep Rock Galactic VR modu, arayüz ve silah kullanımı da dahil olmak üzere hareket kontrolleri ile VR’da oyunun ana işlevlerinin birçoğunun doğru şekilde çalışmasıyla yayınlanması için sonlara geliniyor.

DRG moderatörü Herr Fristi, modun Discord sunucusunda, Deep Rock Galactic geliştiricilerinin moda ‘Onaylandı’ statüsü verdiğini bildirdi; bu, oyuncuların modu, diğerleriyle çok oyunculu oynama yeteneği de dahil olmak üzere ana kayıtlarıyla kullanabilecekleri anlamına geliyor. oyuncular ve oyunda normal şekilde ilerleme kazanın. Ayrıca VR ve VR olmayan oyuncular birlikte oynayabilecekler (herkesin modu yüklemesi şartıyla).

Matteo311 kısa süre önce Deep Rock Galactic VR modunun erken bir sürümüne bir göz attı ve envanter için bir kılıf sistemi ve bazı hareket kontrolleri gösterdi, ancak hala silah ve el yerleşimleri ve kazma yeteneği gibi düzeltilmesi gereken bir takım şeyler var gibi görünüyor.

Deep Rock Galactic VR Modu

Yorum yazın

TeknoVR