OYUN

Zombi Oyunu Death Horizon Gear VR’a Eylül Sonunda Geliyor

Geliştiriciler Samsung Gear için kütüphaneyi geliştirmeye devam ediyor. Death Horizon çok yakında Mobil başlık için piyasaya çıkacak. Oyun ile de uyumlu olacak.

Dream Dev Studios ürünü olan Death Horizon, Horizon laboratuvarında ölümcül bir virüsün yayılmasıyla başlıyor. Mekandaki bütün çalışanlar et yiyen vahşi zombilere dönüşüyor. Oyundaki amacınız ise istasyonun reaktörünü bularak virüsün yayılmasını engellemek ve insanları kurtarmak. Bunun için karanlık ortamları ve loş koridorları keşfetmeniz gerekiyor.

Oyun mobil VR için özel olarak üretildi. Oyunda üç farklı silah kullanabiliyorsunuz. Av tüfeği ve ölümsüz zombi karmaşasından kurtulmak için ağır makineli tüfeğe de sahip olacaksınız. İstasyonda gezinmenin rahat olabilmesi için serbest dolaşım yerine önceden ayarlanmış belirli noktalara yönlenmeniz sağlanıyor.

Death Horizon Oyun Fragmanını Aşağıda İzleyebilirsiniz

Oyun Google Daydream’de de piyasaya sürülmesi sebebiyle Gear VR sürümüyle beraber Eylül ayı sonuna kadar piyasaya sürülmesi bekleniyor.

VROTTO, güncel ve gelecek Gear VR oyunları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

  World of Tanks VR Ön İnceleme

Benzer İçerikler

2018 Yılında PC VR Gözlükleri İkiye Katlandı: Steam Rapor

Justice League VR, Aralık’ta Rift, Vive ve PSVR İçin Çıkıyor

Vivid Vision Home İle Kendi Evinizde Tembel Göz Tedavinizi Yapabilirsiniz

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir