Çıkmasını Beklediğimiz Yeni VR Oyunları 2019

2018 sona erdi ve VR oyunları için harika bir yıl olduğunu açıkça görüyoruz. Creed, Firewall, Astro Bot, Skyrim (PC’de) ve daha birçok yeni oyunlar çıktı. Yeni VR oyunları 2019 yıl içinde VR sektöründe, çok daha iyi gelişmeler olacak gibi görünüyor.

Özellikle oyun geliştiricilerin VR gözlük kullanıcılarının azlığı yüzünden gösterdikleri endişeli tavırlar ve riske girmek istememeleri, olumlu gelişmeler sayesinde yerini pozitif düşüncelere çevirdi. VR geliştiricileri şu anda platformun dilini çok iyi kavramış gibi görünüyor ve bu gerçekten de çok heyecan verici bir şey.

2018 Sanal Gerçeklik En İyi Adayları

Yeni VR Oyunları 2019 Listesi

Öyleyse, daha fazla uzatmadan, işte VR oyunları 2019’un bize getirecekleri.

A Fisherman’s Tale (22 Ocak) – Rift, Vive, Windows, PSVR

 

Geliştirici Innerspace VR oyunlarında şansını deniyor, ilk ipuçları oldukça umut verici görünüyor. Etrafınızdaki dünyayı düzeltmek için birlikte çalışacağınız garip bir Rus oyuncak teknisyeni ile birlikte hareket edeceğiniz anlatı odaklı bir VR bulmaca oyunu. Kulaktan kulağa dolanan dedikodulara göre oyunun 2019’un en unutulmaz VR oyunlarından biri olabileceği iddia ediliyor.

Ace Combat 7 (18 Ocak) – PSVR

 

Burada sunulan özel PSVR modu şüphesiz kısa olacak ve daha fazlasını istememize izin vermeyecek, ancak gördüklerimize göre, yine de en zoru olacak üretim değerleriyle gişe rekorları kıran bir PSVR deneyimi olarak ayarlandı.

Alice’s Lullaby: Albino Lullaby Episode 2 (TBD) – Rift, Vive, PSVR

 

Albino Lullaby bir korku dizisi olarak 2018 biraz sessiz geçse de. Direk korku unsurlarından daha çok psikolojik bir korku oyunu olarak oldukça beğeni almıştı. İkinci bölüm için büyük umutlarımız var.

Bebylon Battle Royale (TBD) – Rift, Vive, PSVR

 

iPhone X Yüz Tanıma Sistemi

Geliştirici takımın özellikle, iPhone X’de yüz yakalama çalışmasıyla izlenmesi özellikle ilginçti. VR oyunu olarak 2019 yılı içinde oynayacağımızı umutla bekliyoruz.

Blood And Truth (TBD) – PSVR

 

Blood and Truth, PlayStation Move sayesinde gerçekçi atışlarla dolu, çok cilalı birinci şahıs atıcı heyecanı vaat ediyor. Eski bir SAS askerinin hayatına adım ve AAA’nın insanlara can attığı deneyimi yaşatmayı amaçlayan bu kasvetli nişancı oyunu sayesinde. İngiltere başkentinin çetelerine karşı savaşın.

Blunt Force (TBD)

Blunt Force 3: Yeni VR Oyunları 2019

2016’daki açıklamasından bu yana Blunt Force hakkında çok fazla bir şey duymadık, ancak görsel iyileştirmelerin yapılması bu yıl içinde çıkma ihtimalini güçlendiriyor. VR içinde tam bir oyun deneyimi sunmayı amaçlayan Hollywood senaryo yazarı Mark Bristol hikayesi. II. Dünya Savaşı’nın bir oyuncusu olacaksınız. Bu vaadi yerine getirmelerini umuyoruz.

Border Patrol (TBD) – Rift, Vive

 

Paw Print Games’in geliştirdiği bu robot oyunu. Belirli standart ile geçiş yapan robotları kontrol ederek, robotları incelemek zorundasınız. Sizin onayınız ile robotlar geçebilecekler. Yılın en iyi oyunlarından biri olabilir.

Chimera Zero (TBD)  – Oculus Rift, Vive, PSVR

Chimera Zero Yeni VR Oyunları 2019

Eski PlayStation ustalarından Shahid Kamal Ahmad’ın (2016’nın başlarında duyurduğu) bu VR lansmanı hakkında çok az şey biliyoruz, ancak yine de heyecanlıyız. Adını, Ahmad’ın üzerinde çalıştığı 33 yaşındaki aksiyon macerası Chimera’dan alıyor. Bununla birlikte, başlangıçtan sona oldukça farklı bir deneyim vaat ediyor.

Coatsink/Fierce Kaiju Project (TBD)

Coatsink/Fierce Kaiju Project

Coatsink ve Fierce Kaiju, her ikisi de Innovator’un Gear VR Sürümü’nde oyun çıkarması ile birlikte, VR donanımını ilk kez benimsemesiyle bilinen İngiltere merkezli iki bağımsız geliştiricidir. Viral EX ve Augmented Empire gibi oyunları piyasaya sürdükten sonra başarılı işler yaptılar.

Defector (TBD) – Rift

 

Twisted Pixel’in Wilson dan sonra 2018 yılı içinde çıkmasını beklediğimiz oyunu. Bu yıl Rift için Oculus Studios’nun üretim değerleriyle desteklenen sinsi bir casus oyunu. Wilson’s Heart kadar iyi görsellere sahip ise, git olması kaçınılmaz gibi görünüyor.

Eden Tomorrow (TBD) – PSVR

 

Eden Tomorrow, birkaç yıl önce Gamescom’da uzay dinozorlarıyla yürüyebileceğiniz umut verici bir demo ile giriş yaptı. O zamandan beri bir süredir sessiz, ama şimdi bu yıl için bir macera vaat ediyor.

Çıkmasını beklediğimiz VR Oyunları 2019 listesini sizler için sürekli güncel tutacağız. Geliştirici firmalardan gelen haber ve duyurular ile şekillendirdiğimiz iste. Yeni VR Oyunları 2019 olarak bir çok oyun başlığını içerecek.

Sizlerde listeye girmesini istediğiniz bizim gözümüzden kaçan oyunlar ile ilgili yorum bölümünden yazabilirsiniz.

 

0 0 vote
Reting

Benzer İçerikler

VR Skater Erken Erişim Tarihi 30 Nisan

Mina

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

Sinem ALADAG

VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Beren BULUT

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL

Hitman 3: Seven Deadly Sins Yeni DLC Sezonu 30 Mart’ta Başlıyor

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More