Çıkmasını Beklediğimiz Yeni VR Oyunları 2019

2018 sona erdi ve oyunları için harika bir yıl olduğunu açıkça görüyoruz. Creed, Firewall, Astro Bot, Skyrim (PC’de) ve daha birçok yeni oyunlar çıktı. Yeni oyunları 2019 yıl içinde sektöründe, çok daha iyi gelişmeler olacak gibi görünüyor.

Özellikle oyun geliştiricilerin gözlük kullanıcılarının azlığı yüzünden gösterdikleri endişeli tavırlar ve riske girmek istememeleri, olumlu gelişmeler sayesinde yerini pozitif düşüncelere çevirdi. geliştiricileri şu anda platformun dilini çok iyi kaamış gibi görünüyor ve bu gerçekten de çok heyecan verici bir şey.

2018 Sanal Gerçeklik En İyi Adayları

Yeni Oyunları 2019 Listesi

Öyleyse, daha fazla uzatmadan, işte oyunları 2019’un bize getirecekleri.

A Fisherman’s Tale (22 Ocak) – Rift, , Windows,

 

Geliştirici Innerspace oyunlarında şansını deniyor, ilk ipuçları oldukça umut verici görünüyor. Etrafınızdaki dünyayı düzeltmek için birlikte çalışacağınız garip bir Rus oyuncak teknisyeni ile birlikte hareket edeceğiniz anlatı odaklı bir bulmaca oyunu. Kulaktan kulağa dolanan dedikodulara göre oyunun 2019’un en unutulmaz oyunlarından biri olabileceği iddia ediliyor.

Ace Combat 7 (18 Ocak) –

 

Burada sunulan özel modu şüphesiz kısa olacak ve daha fazlasını istememize izin vermeyecek, ancak gördüklerimize göre, yine de en zoru olacak üretim değerleriyle gişe rekorları kıran bir deneyimi olarak ayarlandı.

Alice’s Lullaby: Albino Lullaby Episode 2 (TBD) – Rift, ,

 

Albino Lullaby bir korku dizisi olarak 2018 biraz sessiz geçse de. Direk korku unsurlarından daha çok psikolojik bir korku oyunu olarak oldukça beğeni almıştı. İkinci bölüm için büyük umutlarımız var.

Bebylon Battle Royale (TBD) – Rift, ,

 

iPhone X Yüz Tanıma Sistemi

Geliştirici takımın özellikle, iPhone X’de yüz yakalama çalışmasıyla izlenmesi özellikle ilginçti. oyunu olarak 2019 yılı içinde oynayacağımızı umutla bekliyoruz.

Blood And Truth (TBD) –

 

Blood and Truth, PlayStation Move sayesinde gerçekçi atışlarla dolu, çok cilalı birinci şahıs atıcı heyecanı vaat ediyor. Eski bir SAS askerinin hayatına adım ve AAA’nın insanlara can attığı deneyimi yaşatmayı amaçlayan bu kasvetli nişancı oyunu sayesinde. İngiltere başkentinin çetelerine karşı savaşın.

Blunt Force (TBD)

Blunt Force 3: Yeni Oyunları 2019

2016’daki açıklamasından bu yana Blunt Force hakkında çok fazla bir şey duymadık, ancak görsel iyileştirmelerin yapılması bu yıl içinde çıkma ihtimalini güçlendiriyor. içinde tam bir oyun deneyimi sunmayı amaçlayan Hollywood senaryo yazarı Mark Bristol hikayesi. II. Dünya Savaşı’nın bir oyuncusu olacaksınız. Bu vaadi yerine getirmelerini umuyoruz.

Border Patrol (TBD) – Rift,

 

Paw Print Games’in geliştirdiği bu robot oyunu. Belirli standart ile geçiş yapan robotları kontrol ederek, robotları incelemek zorundasınız. Sizin onayınız ile robotlar geçebilecekler. Yılın en iyi oyunlarından biri olabilir.

Chimera Zero (TBD)  – Oculus Rift, ,

Chimera Zero Yeni Oyunları 2019

Eski PlayStation ustalarından Shahid Kamal Ahmad’ın (2016’nın başlarında duyurduğu) bu lansmanı hakkında çok az şey biliyoruz, ancak yine de heyecanlıyız. Adını, Ahmad’ın üzerinde çalıştığı 33 yaşındaki aksiyon macerası Chimera’dan alıyor. Bununla birlikte, başlangıçtan sona oldukça farklı bir deneyim vaat ediyor.

Coatsink/Fierce Kaiju Project (TBD)

Coatsink/Fierce Kaiju Project

Coatsink ve Fierce Kaiju, her ikisi de Innovator’un Gear Sürümü’nde oyun çıkarması ile birlikte, donanımını ilk kez benimsemesiyle bilinen İngiltere merkezli iki bağımsız geliştiricidir. Viral EX ve Augmented Empire gibi oyunları piyasaya sürdükten sonra başarılı işler yaptılar.

Defector (TBD) – Rift

 

Twisted Pixel’in Wilson dan sonra 2018 yılı içinde çıkmasını beklediğimiz oyunu. Bu yıl Rift için Oculus Studios’nun üretim değerleriyle desteklenen sinsi bir casus oyunu. Wilson’s Heart kadar iyi görsellere sahip ise, git olması kaçınılmaz gibi görünüyor.

Eden Tomorrow (TBD) – PSVR

 

Eden Tomorrow, birkaç yıl önce Gamescom’da uzay dinozorlarıyla yürüyebileceğiniz umut verici bir demo ile giriş yaptı. O zamandan beri bir süredir sessiz, ama şimdi bu yıl için bir macera vaat ediyor.

Çıkmasını beklediğimiz Oyunları 2019 listesini sizler için sürekli güncel tutacağız. Geliştirici firmalardan gelen haber ve duyurular ile şekillendirdiğimiz iste. Yeni Oyunları 2019 olarak bir çok oyun başlığını içerecek.

Sizlerde listeye girmesini istediğiniz bizim gözümüzden kaçan oyunlar ile ilgili yorum bölümünden yazabilirsiniz.

 

Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments