Çapraz Platform eSport Sparc

Çapraz Platform eSport Sparc Oculus Rift Ve HTC Vive’a Geliyor

İlk olarak PlayStation VR modeli için piyasaya sürülen oyun bu ay içinde ve için geliyor. Geliştirici Çapraz Platform oyununun piyasaya çıktığını duyurdu.

Oyun, iki oyuncunun karşılıklı olarak hareket kontrol cihazlarını kullnarak bir arenada birbiriyle karşılaşmalarını ve gelen saldırılardan kaçmayı ve engellemeyi amaçlayan beceri temalı fiziksel bir oyun. ve gibi donanımlarında eklenmesiyle EVE: Valkyrie gibi platformlarda daha fazla oyuncu olacak.

Çapraz Platform Rift ve Vive’a Geliyor

Çapraz Platform eSport Sparc
Çapraz Platform

’den Morgan Godat:

Hedefimiz Sparc’ı mümkün olduğu kadar çok elin içine çekip almaktır. PlayStation 4 ile PC arasında çapraz oynamak, seçtiğiniz platformla alakalı içinizde endişeler olmasın. Bununla alakalı bir sorun söz konusu değil.

Sparc, arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak bire bir karşılaşma veya çöpçatanlıkla rakipler bulma seçeneği sunar. Birden çok iki oyunculu oyun modu ve üç farklı arenada artı geniş bir yelpazedeki özelleştirme seçenekleri var. Böylece oyuncular takımlarını ve başlıklarını kişiselleştirebiliyor.

Spark’ta sosyal topluluk olarak Courtside isimli bir platform da bulunuyor. Hareketlere ara vermeniz gerektiği zaman bu ortamda gösteriler yapabilir ve takım toplayabilirsiniz. Ayrıca kendi becerilerinizi geliştirmenize olanak tanıyan tek başına zorlu görevler de var.

VROTTO, güncel ve gelecek olan Sanal Gerçeklik Oyunları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

Benzer İçerikler

Population: One ipuçları

Beren BULUT

Hand Tracking (El izleme) nedir?

Bilal TEMIZ

POPULATION: ONE Quest ve Rift Platformları için Yayınlandı

Mina

Oculus Quest 2 Oyunları + Oculus Link Destekleyen VR Oyunlar

Mina

Infinite Office Kendi VR Sanal Ofis Alanınızı Oluşturmanıza İzin Veriyor

Beren BULUT

Sword Reverie: VR Aksiyon RPG 2020

Sibel UNAL
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x