OYUN

Beat Saber PSVR Çıkış Tarihi – PlayStation VR Oyun

Endişelenmeyin, için 2018 yılı içindeki çıkış planını koruyor, büyük ihtimal 2018 yılının sonuna doğru Beat Saber oynamayı bekleyen oyuncular versiyonuna kavuşmuş olacak.,

Beat Games, geçtiğimiz günlerde PSVR versiyonunun, bu yılın sonuna kadar hazırlanmış olacağını. Ekibin bunun için tam zamanlı olarak çalıştığını bir kez daha teyit etti. Buda PSVR versiyonunu bekleyen oyuncular için sevindirici bir haber diyebiliriz.

Beat Saber PSVR Çıkış Tarihi

 

Oyunun PSVR versiyonu için ilk tanıtımını ve duyurusunu haziran ayında gerçekleşen E3 2018’de yapmışlardı. İlk gösteriminden sonra farklı zamanlarda etkinliklerde yine PSVR versiyonu ile ilgili sunum ve bilgiler verilmeye devam edildi.

Beat Games özellikle deneyimin PSVR sürümü için özel içerikler planlamadığını bilgisayar versiyonundaki ile aynı özelliklere sahip. Bu sayede oyuncuların geçiş aşamasında sıkıntı çekmeyeceklerini dile getirdi.

Beat Saber, bu yılın başında erken erişime çıkması ile birlikte VR endüstrisinde bir fırtınaya neden oldu, oyun aslında çok basit gibi planlansa da, oyuncuların ritim ile birlikte ellerindeki ışın kılıçları ile renk kutularını doğru kesmeleri müzik ile olan ritim ve sesi senkronize ederek eğlenceli bir hal alıyor.

Beat Saber her yaş gurubuna hitap etmesi ve özel bir gereksinim istememesi ve ritim ile hareketlerinizin bütünleşmesi ile ortaya çıkan ses ve görsel şov’un bütünleşmesi sayesinde bu kadar sevildi diyebiliriz.

Beat Saber PSVR sürümü ile ilgili daha fazla bilgi aldığımız da sizin ile paylaşacağız.

  Sony, PSVR için PlayStation Move Denetleyicileri Güncellemesini Yayınladı

Benzer İçerikler

Seeking Dawn, Vive ve Rift’ten Sonra PlayStation VR’a da Geliyor

Brezilya Bağımsız Oyun Festivali Oyun Sektörüne Işık Tutuyor

One Piece: Grand Cruise PlayStation VR 2018 de Japonya da Yayınlanacak

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir