Bean Stalker Yeni Frozen Wasteland Ortamı Eklendi

2 dakika, Okuma Süresi

Bu yılın başlarında PC VR başlıklarında piyasaya sürülmesinden bu yana, VR Storm Studio’nun aksiyon-macera oyunu Bean Stalker, benzersiz ortamı ve benzersiz oyun mekaniği sayesinde hem eleştirmenlerin hem de oyuncuların beğenisini kazandı. Klasik çocuk hikayesinin fütüristik uyarlamasında, insan yiyen yaratıklar tarafından korunan gizli hazineyi aramak için fasulye sırıklarını geçmekle görevlendirilmiş profesyonel bir kaşif olan Stalker’ın yerine geçersiniz.

Mevcut oyunculara ücretsiz olarak sunulan “Frozen Wasteland” güncellemesi, mevcut oyuna ek silahlardan ve düşmanlardan yeni bulmacalara, yeni bir Boss’a ve benzersiz bir sıcaklık sistemine kadar daha da fazla içerik ekliyor. En büyük katkı, kendi düşman iklimiyle tamamlanan yepyeni bir kutup ortamı biçimi. Burada, inanılmaz eğlenceli kıskaç gibi mevcut araçların yanı sıra düşmanları dondurabilen yeni silahlar kullanarak daha önce hiç görülmemiş yaratıklarla savaşabilirsiniz. 

screen shot 2021 11 22 at 4.48.37 pmBu da yetmezmiş gibi, geliştirici oyuna yeni bir sıcaklık sistemi de eklendi. Artık ne zaman kendinizi bir meşale veya çakmak gibi bir ısı kaynağı olmayan soğuk bir ortamda kaldığınız an, karakteriniz fiziksel hasar almaya başlayacak. 

Şirketin deyimiyle bu “Daha Hafif” sistem, daha deneyimli oyunculara üstesinden gelmeleri gereken ek bir zorluk sağlamak için tasarlanmış. Derinlemesine işçilik sistemiyle birleşen Bean Stalker, basit bir aksiyon macera oyunundan sağlam bir hayatta kalma oyununa dönüştü.

Oyunların piyasaya sürülmesinden bu yana, VR Storm Studio, oyunculara genel yol haritasının bir parçası olarak düzenli bir güncelleme akışı sağladı. En sonuncusu, korkunç yeni düşmanları tanıtan Cadılar Bayramı temalı bir etkinlikti. 

Şu anda ekip, VR’da arkadaşlarınızla birlikte yeni keşifler yapmanıza, savaşmanıza ve zanaat yapmanıza izin verecek çevrimiçi çok oyunculu mod üzerinde çok çalışıyor. Yol haritasında bir sonraki sırada arkadaşlarınız ile bu deneyimi yaşamak olacak, yeni mevsimsel ortamlar ve zorluklar vaat eden bir Noel etkinliği de yolda.

Bean StalkerAir Link ile Meta Quest desteğine sahip SteamVR gözlükleri için mevcut. Oyunu şimdi ve 1 Aralık arasında herhangi bir zamanda alanlar, satın alımlarında %30 indirim (13,99$) alabilirler. Frozen Wasteland güncellemesi artık mevcut oyunculara ücretsiz olarak sunuluyor. 

Daha fazla bilgi için beanstalkergame.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR