Bartender VR Simülatör HTC Vive ve Oculus Rift İçin Yayınlandı

Eğer Tom Cruise filmi olan Cocktail’i izlediyseniz Sanal Gerçeklik ortamında Bartender VR Simülatör ile bu şansı yakalamaya çok yakın olabilirsiniz. Bartender VR Simülatör ile yüksek sınıf bir gökdelende barda içecek servisinde olacaksınız.

Bartender VR Simulator, oyuncuların popüler içki ve kokteyl yapmak için dört tam donanımlı sanal çubukla çeşitli egzotik yerlerde çalışmak için oyuncuların dünyayı dolaşmasına olanak tanır. Başlıkta, bir müzik kulübünde dört özel içki hazırlamanın ardından bir sahil barına geçiyorsunuz. İlerleyerek yeni içecekler öğrenip yeni zorluklarla karşı karşıya kalırken, sonunda bir şehir gökdeleninde yüksek sınıf bir bara yükselmek için ustalık kazanmanızı gerektiriyor.

Bartender VR Simülatör

Bartender VR Simülatör
Bartender VR Simülatör

Oyuncular giderek daha karmaşık içeceklere hakim olmalı, içecekleri hızlı bir şekilde sunmalılar. Ayrıca, barmenlik yaparken gözlüklerini veya bardaklarını çevirme gibi bazı performanslarınızı ekleyerek ekstra puan da alabilirsiniz.

VR Factory’deki geliştirme ekibi,

Temel varsayımlarımızdan birisi VR teknolojisinin sunduğu her şeyin tümünden yararlanmaktı. Böylece sanal gerçeklikte kuralları ve koşulları sadakatle yeniden üretebildik. Profesyonel barmenlerin işlerini yapıyorlar. Bunu başarmak için, bir Dünya Şampiyonu Tomek Maqek’in uzmanlığıyla, sıvıların hemen hemen gerçek hayatta fiziksel temsili elde etmemize olanak tanıyan kavrama ve entegre NVIDIA Flex teknolojisini taklit etmek için kompleks bir sistem geliştirdiki. Oyunun kendi benzersiz dinamikleri var ve barmenler tarafından kullanılan gerçek sıvıları yansıtıyor.

Barmen VR Simülatörünü Steam’den HTC Vive ve Oculus Rift için temin edebilirsiniz.

[related-post id=”7342″]

VROTTO, güncel ve gelecek VR Oyun haberleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

0 0 vote
Reting

Benzer İçerikler

VR Skater Erken Erişim Tarihi 30 Nisan

Mina

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

Sinem ALADAG

VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Beren BULUT

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL

Pikmin Serisine Dayalı Bir Pikmin AR Oyunu Geliyor

Bilal TEMIZ
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More