Bartender VR Simülatör HTC Vive ve Oculus Rift İçin Yayınlandı

Eğer Tom Cruise filmi olan Cocktail’i izlediyseniz Sanal Gerçeklik ortamında ile bu şansı yakalamaya çok yakın olabilirsiniz. Bartender VR Simülatör ile yüksek sınıf bir gökdelende barda içecek servisinde olacaksınız.

Bartender VR Simulator, oyuncuların popüler içki ve kokteyl yapmak için dört tam donanımlı sanal çubukla çeşitli egzotik yerlerde çalışmak için oyuncuların dünyayı dolaşmasına olanak tanır. Başlıkta, bir müzik kulübünde dört özel içki hazırlamanın ardından bir sahil barına geçiyorsunuz. İlerleyerek yeni içecekler öğrenip yeni zorluklarla karşı karşıya kalırken, sonunda bir şehir gökdeleninde yüksek sınıf bir bara yükselmek için ustalık kazanmanızı gerektiriyor.

Bartender VR Simülatör

Oyuncular giderek daha karmaşık içeceklere hakim olmalı, içecekleri hızlı bir şekilde sunmalılar. Ayrıca, barmenlik yaparken gözlüklerini veya bardaklarını çevirme gibi bazı performanslarınızı ekleyerek ekstra puan da alabilirsiniz.

VR Factory’deki geliştirme ekibi,

Temel varsayımlarımızdan birisi VR teknolojisinin sunduğu her şeyin tümünden yararlanmaktı. Böylece sanal gerçeklikte kuralları ve koşulları sadakatle yeniden üretebildik. Profesyonel barmenlerin işlerini yapıyorlar. Bunu başarmak için, bir Dünya Şampiyonu Tomek Maqek’in uzmanlığıyla, sıvıların hemen hemen gerçek hayatta fiziksel temsili elde etmemize olanak tanıyan kavrama ve entegre NVIDIA Flex teknolojisini taklit etmek için kompleks bir sistem geliştirdiki. Oyunun kendi benzersiz dinamikleri var ve barmenler tarafından kullanılan gerçek sıvıları yansıtıyor.

Barmen ünü Steam’den HTC Vive ve için temin edebilirsiniz.

VROTTO, güncel ve gelecek VR Oyun haberleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

Benzer İçerikler

JVC, 120 Derece FOV ve Göz Başına 2.5K Çözünürlük ile Kurumsal XR Gözlüğünü Tanıttı

Mina

BTS, Yeni Müzik Paketi ile Beat Saber da, İşte Fragman

Mina

Medal of Honor: Above and Beyond Gallery Tanıtım Videosu

Sinem ALADAG

Oppo, Oppo AR Glass 2021 Ar Gözlüğünü Tanıttı

Mina

VR Korku Oyunları – Sanal Gerçeklik Korku Oyunları

Beren BULUT

Population: One ipuçları

Beren BULUT
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x