Artırılmış Gerçeklik

Amazon, ARKit Desteği ile iOS Alışveriş Uygulamasını Güncelliyor

Amazon Uygulama Desteği. Amazon alışveriş deneyimleriyle ilgili bazı basit özelliklerini sundu ancak amiral gemisi iOS alışveriş uygulamasına yönelik en son güncelleme resmi ARKit desteğini içeriyor. teknolojisi ile birlikte artık büyük perakende zincirleri katalog yerine ile satış politikalarında yeni yollar deniyorlar. Müşteri için ise bu teknoloji bir ürünü almadan önce nereye koyacağınız ve nasıl olacağı anlamında size daha net bilgiler veriyor ve tercihlerini daha doğru yapmasını sağlıyor.

Desteği

Güncelleme binlerce ürünü gerçekçi ölçekte evinizde görmek artık çok kolay.

Uygulamaya, ’in yüklü olduğu bir iPhone 6S veya daha yeni sürümünde Amazon uygulamasını açıp kamera simgesini tıklayarak erişebilirsiniz. Ürünlerin listesini görmek için “AR görünümü” nü seçin. AR’de görülebilecek ürünler arasında mobilya, oyuncak, oyun ve ev dekorasyonu yer alıyor. Nesneleri istediğiniz gibi döndürebiliyorsunuz veya alanı istediğiniz gibi kontrol edebiliyorsunuz.

Amazon uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Amazon haricinde IKEA da bu konuda müşterileri için sunmuştu, günümüz teknoloji çağında Artırılmış gerçeklik kullanılımı her geçen gün yaygınlaşıyor ve özellikle büyük firmalar müşterilerine AR teknolojisinden en iyi şekilde faydalanmaları için oluşturdukları altyapıları geliştiriyorlar, bu konuda  iOS altyapısı ile çalışan ARKit in arkasından yakın zamanda. ’da ‘u çıkararak AR uygulamaları konusunda Android işletim sistemi olan uygulamalar için büyük bir artı oluşturmuştu.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

 

  VR Intelligence ve ZeroLight Tarafından Yeni Rapor: Sürükleyici Deneyimler Başarılı Oluyor

Benzer İçerikler

SketchAR, AR Sanatını Microsoft’un HoloLens’lerine Getirdi

ARKit Oyunu Orbu İle Zen Bahçelerinde Gezebilirsiniz

Street View VR Görüntüleri Google Earth VR’a Geliyor

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x