OYUN

Ace Combat 7: Skıes Unknown Yeni Fragmanı Yayınlandı

Yeni fragman hikayenin ayrıntılarını ortaya koyuyor ve tempolu ve hızlı bir it dalaşı yaşanacağını gösteriyor. Ace Combat serisinin en son eklenmesinin 2018’de olarak çıkması bekleniyor. Bandai Namco, bu hafta Gamescom için Ace Combat VR tanıtım videosu yayınladı.

Ace Combat 7: Skies Unknown

Fragman, Erusea Krallığı egemenliğini ihlal eden Osean Federasyonu ile aralarındaki merkezi çatışmayı konu ediniyor. Krallık Erusea’dan Prenses Rosa Cossette D’Elise vatandaşlarını Osean Federasyonu tarafından oluşturulan tehditlerle mücadele etmeye teşvik ediyor. Ancak Osean Federasyonu Erusea’dan daha büyük ve havada çok sayıda deneyimli pilotu var.

Ace Combat 7: Skies Unknown, PlayStation VR kullanıcılarına özel birkaç misyon sunacak. Oyunun büyük kısmı VR olmayan kullanıcılar tarafından kullanılmaya devam edecektir. İki oyuncu için it dalaşı yapmalarını sağlayacak bir destek de verilecek. PlayStation 4, Xbox One ve PC’de mevcut olacak.

Çıkış tarihi henüz belli değil. Oyunun 2017’de piyasaya çıkması bekleniyordu ancak geliştiriciler oyunun 2018’de piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Ace Combat 7: Skies Unknown yeni fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

VROTTO, güncel ve gelecek oyun haberlerini sizlere sunmaya devam edecektir.

  Haftanın PlayStationVR Oyun Listesi 30.09.2017

Benzer İçerikler

Skyrim VR, Önümüzdeki Yıl HTC Vive’a Geliyor

Sniper Rust VR Oyunu ile Keskin Nişancı Olmaya Hazır Olun

Drunk or Dead Geliştiricilerinden Yeni VR Savaş Oyunu SST

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir