Ace Combat 7 PSVR Destek Fragmanı Sahne Arkasını Anlatıyor

1 dakika, Okuma Süresi

Yeni Ace Combat 7 PSVR desteğiyle neredeyse elit jetlerin kokpitine atlamanın zamanı geldi ve artık bir VR savaş oyunu ile göklerde olacaksınız. Yine de, bunu yapmadan önce, geliştirmenin sahne arkasına ait videoyu izleyin.

Bu altı dakikalık klip, yeni oyunun PSVR’ye özel olan VR kampanyasına derinlemesine bakıyor. İçinde, Marka Direktörü Kazutoki Kono ve VR Yapımcısı Jun Tamaoki, projenin tarihi hakkında konuşuyor. Ace Combat 7, PlayStation Experience’ın 2015 sayısında ilk defa duyuruldu. O zaman bile VR desteği aldı.

Ace Combat 7 PSVR

Takım Ace Combat 7 PSVR için özel bir yerel VR içerik yapmak için harekete geçti. Şüphesiz ana oyunda yer alan içerikten çok daha kısa ama daha etkileyici bir deneyim sunuyor. Bu yeni içeriğin olduğu modda ve VR’de çok az görülen üretim değerlerine sahip gişe rekorları kıran bir oyundan daha az bir şey olmadığını düşünüyoruz.

Bu deneyimi ilerletmek için gereken çalışmaları görmek oldukça ilginç. Bir VR uçuş Savaş oyunu çok akılsızca gibi görünüyor, ama açıkça, onu gerçeğe dönüştürmek kolay bir iş değildi. Video ayrıca size havalı numaralar yapan diğer pilotların keyfini çıkarmanıza izin veren bir Hava Gösterisi moduna ayrıntılı bir bakış sunuyor.

Ace Combat 7: Skies Unknown 18 Ocak Cuma günü yayınlandı. Bu süre zarfında oyunun Ace Combat 7 PSVR kampanyasını tam olarak inceleyeceğiz ve sizlere gelişmeler hakkında bilgi vereceğiz.

Yorum yazın

TeknoVR