4 Oyunculu VR FPS Gambit! İçin Bilgiler Gelmeye Başladı

2 dakika, Okuma Süresi

Sanal gerçeklik (VR) 4 Oyunculu VR FPS Gambit!.  XREAL Games, daha önce bilimkurgu korku a-Tech Sibernetik ve askeri FPS Zero Caliber yayınlayan oyundan bilinen bir oyun geliştirme firması. Şubat ayında stüdyo, bu video oyunlarının her ikisi için de ayrıntılı planlar yaparken, başka bir projeleri olan Gambit için ilk alay detayları ortaya çıktı!.

PC VR için geliştirilen, VR FPS Gambit!

Önceki oyunlarından farklı olarak, XREAL Games Gambit ile çok oyunculu olarak geliştirilecek ve dört oyuncuya kadar destek vererek, PC VR gözlükleri için tasarlanmış bir aksiyon deneyimi olacak.

“Kıyamet öncesi dünyada yavaş yavaş ölüme doğru ilerleyen Gambit! hayatının son büyük görevini yerine getirmek için hazırda bekleyen, ve müşterileri için bile tam bir baş belası olan paralı asker” diye anlatıyor.

vr fps gambit!

vr fps gambit!

Oyun, büyük haritalardan oluşan üç bölümle ayrılacak, ve her bölüm arasında geçiş için kilitler açılarak ilerlenecek. Her yeni kilit ile birlikte oyuncular, çeşitli silah seçeneklerine erişebilecekler. Oyuncuların daha uzun zaman geçirmesi ve oyunda kalmaları için seviye sistemi olacak ve oyuncular mücadele ederek daha fazla sete sahip olabilecekler.

Gambit! tamamı ile çok oyunculu olarak çıkmayacak, tek başına oynanan bir oyun olarak da planlanıyor. Oyuncular isterlerse odalara girerek, hazır olduklarında bir ölüm maçı özelliği olacak. Bu sayede bire bir mücadeleler de olabilecek.

Şuan için oyun ile ilgili herhangi bir görüntü yayınlanmadı, XREAL Games oyunun tanıtımı veya lansmanı ile ilgili neler planlıyor bunu zamanla göreceğiz ama şuan için VR FPS Gambit! için tahmini yayınlanma tarihi olarak Şubat 2021 olarak bekleniyor.

Gambit! ‘E ek olarak, stüdyo Zero Caliber’in PlayStation VR versiyonu üzerinde de çalışıyor.

Gelişmeleri TeknoVR olarak sizin ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum yazın

TeknoVR