3dRudder VR Hareket Kontrol Donanımı

3dRudder VR Hareket Kontrol Donanımı CES 2018’de Gösterilecek

Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı (CES), teknoloji hayranları ve donanım geliştiricileri tarafından yıl içinde merakla beklenen fuarlardan birisi. CES fuarında son iki yıldır ödül kazanıyor. Şirket bu sene ürünlerinin yeni sürümlerini göstermek için tekrar fuarda olacak.

3dRudder VR Hareket Kontrol Donanımı

Fransız firma ’ı sanal gerçeklik aksesuarı olarak üretti. Aygıt, kullanıcıların ayaklarıyla sanal ortamda dolaşmalarını sağlayan farklı bir hareket denetleyicisi olarak işlev görüyor. Bu yaklaşım bazı kullanıcılar için VR Simülatör meraklılığını azaltabilir ve aynı zamanda uzun süre ayakta kalamayan oyuncular için de kolaylık sağlayabilir. donanımı Oculus Rift ve HTC Vive ile uyumludur ve kullanıcıların ayak kumandasını kullanarak yürümek, koşmak, yüzmek veya kontrol etmek için ayak izleyicisini kullanmasını sağlar.

, oda ölçekli VR deneyimlerini dahada iyileştirmek için Unleashed Modu ve cihazı kullanmak isteyen geliştiriciler için Unreal Engine 4 VR gibi özellikler ekleyerek ürünün piyasaya çıktığı 2016 yılından bu yana güncellemeler yapıyor. 2016’da piyasaya çıktığından beri düzenli güncellemeler yayınlıyor.

’ın yeni versiyonu  9-12 Ocak 2018’de Las Vegas’ta gerçekleşmesi beklenen CES fuarında sergilenecek. Önceki CES gösterilerinde, CES Yenilik ödüllerinde VR Aksesuarları için ödüller kazanmıştı.

Donanımın şu an resmi web sitesindeki satış fiyatı 139 $.

VROTTO, güncel ve gelecek Sanal Gerçeklik Aksesuarları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

Benzer İçerikler

Hand Tracking (El izleme) nedir?

Bilal TEMIZ

Infinite Office Kendi VR Sanal Ofis Alanınızı Oluşturmanıza İzin Veriyor

Beren BULUT

BattleGroupVR, VR uzay strateji Oyunu

Beren BULUT

Oculus Quest 2 90Hz Etkinleştirme – Oculus Quest 2 İpucu

Beren BULUT

Sony’nin Uzaysal Gerçeklik Ekranı 3D Görüntüleme Sorununa Farklı Bir Açıdan Çözüm Buluyor.

Mina

Oculus Link Özellikleri

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x