Skyrim VR Çizgi Roman Olarak Daha İyi Görünüyor

2 dakika, Okuma Süresi

Ne düşündüğünüzü biliyorum: “ Skyrim hakkında başka bir hikaye mi? Yok canım?” Bethesda’nın görünüşte öldürülemez fantezi RPG’si ilk olarak 2011’de PC ve konsollar için piyasaya sürüldü ve o zamandan beri VR dahil olmak üzere bilinen her platforma taşındı.

Modlar ve doku paketlerinin bir kombinasyonu sayesinde, bir kullanıcı sürükleyici fantezi deneyimine yeni bir soluk getirmeyi başardı ve onu çizgi roman tarzı bir görünüm ve his ile renkli M dereceli bir maceraya dönüştürdü.

Bugün erken saatlerde, u/VanaheimRanger Reddit’te özel grafik kurulumlarını gösteren bir video yayınladı. Görünüşe göre amaç, Skyrim VR‘yi teknolojik olarak mümkün olduğunca Borderlands oyununa benzetmekti.

İlginizi Çekebilir

2009’da piyasaya sürülen Space Western RPG, diğer birçok oyundan farklı, benzersiz bir çizgi roman tarzı görünüm elde etmek için “cel shading”, diğer bir deyişle “toon shading” adı verilen bir tür fotogerçekçi olmayan işleme kullandı.

VanaheimRanger’a göre, videoda gördüğümüz nihai sonuca ulaşmak yıllar aldı ve modlar ile doku paketlerinin bir kombinasyonu kullanılarak elde edildi.

skyrimvrcomicbook 2

Kullanılan diğer modlar arasında Lokal Hasar SKSE VR ,  Dungeons – Revisited ve  Conduit – Short-term Weapon Infusions bulunuyor. 

Skyrim VR, PC VR ve PlayStation VR için, Steamda mevcut

Yorum yazın

TeknoVR